Результати першого Артфоруму

23 травня завершився Перший Артфорум Громади Києва. Протягом місяця (27 квітня – 23 травня 2014) на шести майданчиках Дому „Майстер Клас” проходили дискусії, лекції, виставки, концерти, кіноперегляди, літературні зустрічі й обговорення, метою яких було консолідувати громадськість Києва і стимулювати бажання, надати можливість киянам власноруч творити нове обличчя культурної столиці країни.

Практичною ж метою Артфоруму стало конкретне завдання – а саме, зібрати кошти на купівлю сучасного хірургічного обладнання для Київської клінічної лікарні №18 на бульварі Т.Шевченка, 17.

В результаті, протягом діяльності мистецько-дискусійної платформи вдалося зібрати 47 329 грн. Цієї суми замало, аби придбати обладнання, вартість якого (залежно від комплектації) складає від 100 до 300 тисяч гривень. Саме тому Артфорум і Дім освіти і культури „Майстер Клас” продовжують роботу над збором коштів, аби накопичити повну суму і придбати необхідні для життя й здоров’я наших громадян інструменти.

На фото: Лікар Рамі Абу Шамсія, асистент кафедри хірургії №1, кандидат медичних наук, член Української асоціації баріатричних хірургів.

Ми звертаємося за підтримкою до широкої громадськості. Звісно, не кожен може підтримати проект фінансово – і це зрозуміло, але всі ми маємо можливість допомогти інформацією – і така проста допомога часто виявляється безцінною. Пам’ятайте, що разом ми можемо все.

Реквізити для перерахунку коштів

Одержувач: 

Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України
Розрахунковий рахунок : 26009000015048 у ПАТ «Укрсоцбанк»,
МФО 300023, код ЗКПО 02940233, з поміткою: «Для лікарні №18 м. Києва»

„Артфорум” – це мистецько-дискусійна платформа, що включає освітню, літературну, музичну, виставкову, кінематографічну й дискусійну програми на шести майданчиках Дому освіти й культури „Майстер Клас”, а також театральні покази в Новому драматичному театрі на Печерську та Центрі сучасного мистецтва „Дах”

Ініціатори Артфоруму:

  • Громадська організація «Форум Громади Києва»
  • Дім освіти і культури «Майстер Клас»
  • Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest»
  • Музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» («АУ-фест»)

Партнери Артфоруму: Інвестиційна холдингова компанія «КМ Core», «Райффайзен Банк Аваль», Аукціонний дім «Дукат», Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz in Kiev», «Відкритий Університет Майдану», Міжнародний фестиваль «Молодість», Кінопроект «Вавилон 13», МКФ «Docudays UA», Видавництво «Смолоскип», Новий драматичний театр на Печерську, Інформагенція «ПРО», Агенція «Вавилон», Онлайн канал «BETV», Інтернет-телебачення SPILNO.TV, Портал «Жінка-УКРАЇНКА», Дизайн-студія «Огурцова і Кузнецов».