Посилання

Національна спілка письменників України (НСПУ) — телефонний довідник

Голова НСПУ (приймальня) Михайло Сидоржевський e-mail: nspu@ukr.net 253-45-86

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник e-mail: vikm58@ukr.net 253-27-68

Заступник голови НСПУ з творчих питань Олександр Гордон e-mail: ogordon61@ukr.net 253-52-01

Відповідальний секретар НСПУ Тетяна Фольварочна e-mail: edigna.nspu@gmail.com 253-00-22

Секретар НСПУ по роботі з молоддю Богдана Гайворонська e-mail: bogggdana@gmail.com 253-15-05

Головний бухгалтер Віра Саламаха e-mail: buh_nspu@ukr.net 253-20-45

Директор Будинку письменників Олександр Аленін 253-35-17

Колишній довідник

Мистецькі сайти

Державні установи

Приватні ініціативи

Знайти спільну мову: кращі способи вивчати англійську в інтернеті

Знання англійської відкриває двері до високооплачуваної роботи, величезних масивів корисної інформації і, звичайно, перегляду серіалів в оригіналі. Platfor.ma підготувала добірку найбільш зручних і цікавих способів вивчати мову онлайн: від безкоштовних курсів до ігор, постановки вимови і вчителя по Skype.

Сьогодні не потрібно бути суперполіглотом і володіти безліччю мов, щоб комфортно пересуватися по світу і не відчувати незручностей у спілкуванні. Знання навіть однієї-єдиної мови – англійської – відкриває масу можливостей для будь-якої людини. У нашій країні знання англійської в кілька разів підвищує середню зарплату фахівця в різних сферах - про це йдеться в дослідженні соціологічної компанії TNS 2015 року. Серед можливостей, які дає знання англійської, українці виділяють вільне спілкування з іноземцями, високі шанси отримати високооплачувану роботу в Україні, а також навчання і працевлаштування за кордоном.

Міжнародні автобусні маршрути з України

 Назва маршруту, Кінець , маршруту - , країна, Початок , маршруту - місто, Кінець , маршруту - , місто, Український перевізник, Паритетний перевізник, Дні тижня , відправлення з , України, Час , відправлення , з України, Час , прибуття , в іншу , країну, Дні тижня , відправлення з , іншої країни, Час , відправлення , з іншої , країни, Час , прибуття , в , Україну , Пункти перетину , державного кордону, Строк дії , дозволу, , Дні відправлення , з України, Час відправлення з України, , Проміжні зупинки, 2, , , , , , , , , , , , , , , , , пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.8, 5.9, 5.1, 5.11, 5.12, 5.13, 5.14, , Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час

Австрія

Як отримати грант

Об'єднати вміст