Про нас

Контакти:

Юрій Пероганич і Тетяна Череп-Пероганич:

  • Тел. +38 067 505 1201 (Київстар)
  • Е-пошта: zhinka.ukrainkagmail.com
  • Ми у Facebook: 

Привіт!

Раді вітати вас на сайті творчих, талановитих, ініціативних берегинь «Жінка–УКРАЇНКА», який підтримується громадською організацією «Творча еліта України».

У жовтні 2013 ми відпливли від берега свого задуму. До кінцевої мети нам ще плисти, і плисти, як це буває на початку в будь якій справі. Але головне тут – мати ціль. У нас вона є.

Cправжня українка – це, в першу чергу, талановита душа, щире серце. У ній окрім зовнішньої краси так багато внутрішньої величі. Вона чиясь дружина, донька, сестра, наречена, подруга, мати. Вона мудра і велична, розумна і талановита. Встигає скрізь і все. А ще – вона безмежно любить землю на якій народилася, живе. Від Бога має талант писати, співати, вишивати, майструвати, творити власноруч справжні дива.

Ось про таких жінок і розповідаємо (див. рубрику «Українки»), підтримуємо їхні творчі ідеї цікавими проектами. Приєднатися до нас запрошуємо усіх бажаючих.

Окрема рубрика «Гості порталу» - для творчих, талановитих, ініціативних чоловіків.

На порталі також можна розмістити інформацію про творчі колективи, ознайомитися з культурними новинами чи рецензіями на українські книжки тощо.

Якщо вам це цікаво — тоді будьте з нами.

З повагою Юрій та Тетяна Пероганичі.

Див. також: