У фільмі «Небесна сотня у вирій полетіла» головну роль зіграє Євген Нищук

Незгасна пам'ять про славетних українців, які поклали своє життя заради вільної та квітучої України, назавжди залишиться у наших серцях та душах.

Громадська організація «Розбудова» пишається побратимами, що увійшли до нескореної Небесної сотні та чий подвиг під час Революції Гідності назавжди червоними літерами вписаний в історію нашої держави. Світла пам'ять про безстрашних хлопців та дівчат має бути увіковічена у книжках та оповідях, задокументована у кінострічках та телехроніках. Лише так наші нащадки зможуть дізнатися про буремні події в центрі Києва та інших міст країни у січні-лютому 2013 року, та які стали одними з найбільш трагічних в сучасній історії нашої держави.

В рамках програми увіковічення пам'яті Героїв Небесної сотні ГО «Розбудова» знімає фільм-реквієм «Небесна сотня у вирій полетіла».

Стрічка хронометражем 52 хвилини буде показана в ефірі центральних та регіональних телеканалів України, а також в Інтернеті, розповідатиме про простих людей, які морозними днями та ночами відстоювали своє право жити у вільній сім'ї європейських народів, позбутися корупції та мати підконтрольну громаді владу.

Знімають фільм-реквієм відомі українські режисери Дмитро Чирипюк та Петро Олар, а в головній ролі зіграє «голос Майдану» Євген Нищук.

«Зйомкою фільму «Небесна сотня у вирій полетіла» маємо за мету підняти почуття патріотизму та духовності для воїнів у Зоні АТО. Щоб вони вчилися, як їхні однолітки ціною свого життя та здоров'я відстоювали свої ідеали та цінності, та заради чого зараз триває війна на сході країни. Це присвята студентам майдану та всім патріотам, чий героїзм та сила духу навіки вписана в історію України», - розповів Дмитро Чирипюк.

Наразі тривають зйомки, над роботою задіяні найкращі фахівці кіномистецтва України. Прем'єрний показ фільму-реквієму «Небесна сотня у вирій полетіла» запланований на червень 2015 року, після чого фільм піде у широкий екран.

http://uainfo.org/blognews