Свято фортепіанної музики у Музеї Лисенка

Разом_п_сля_концертуУ затишному київському Музеї Лисенка 8 червня 2016 року відбулося справжнє свято фортепіанної музики – із концертом до музею завітали вихованці київської середньої спеціалізованої музичної школи, яка з честю носить ім’я славетного Миколи Віталійовича.

Слухачі мали змогу насолодитись майстерністю старшокласників, учнів чудового викладача фортепіанного відділу школи Тетяни Володимирівни Абаєвої. Перед гостями виступили восьмикласниц і Рузана Боговська та Зореслава Чавалюк а також учні десятого класу Аліна Милко та Ерік Ткаченко.

Натхненні прелюдії і фуги Баха, вишукані ноктюрни та балади Шопена, полум’яні й трепетні сонати Бетховена обіймали душі, дарували радість і надію, кликали у свій чарівний світ. Соковито і екстравагантно прозвучала джазова композиція Джорджа Гершвіна «Рапсодія у стилі блюз» у виконанні Аліни Милко. А завершенням вечора став концерт Сергія Рахманінова №2 – мужній і ліричний, співучий і мрійливий. Подарував його слухачам Ерік Ткаченко. Захоплені гості ще довго спілкувались із юними піаністами, бажаючи їм творчих успіхів та натхнення.

Людмила Михайлюк

Зореслава_Чавалюк Ер_к_Ткаченко Ал_на_Милко Рузана_Боговська