Завершується прийом творчих доробків на «Хортицькі дзвони» - 2017

З 2014 року, впродовж трьох років, Запорізький національний університет є організатором Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Конкурс засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м. Київ  влітку 2013 року. Молода мисткиня залишила по собі яскраву творчу спадщину, засвідчивши своїм прикладом, що літературне обдарування слід розвивати змолоду.

Цього року, за  традицією, в березні місяці  конкурс стартував вчетверте.

Підсумки пошуків молодих талантів   будуть підведені до  дня народження поетеси   - 2 грудня 2017 року.

Молодим поетам та авторам-виконавцям ще можна   заявити про себе  до 15 жовтня 2017 року, а це 20-25 віршів у номінації "Поезія" або дві пісні, записані в аудіоформаті в номінації "Авторська пісня". Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів - українська.

Тож  поки ще     є час, запрошуємо   всіх охочих до участі у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії і та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони ".

 

Умови участі

у ІV Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії

та української авторської пісні імені Марини Брацило
«Хортицькі дзвони» 
 

 

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто  шукає себе в українській авторській пісні,  проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах  основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

у номінації «Поезія»:

спецприз за  патріотичні мотиви в поезії;

спецприз за  висвітлення  в поезії  теми збереження родинних цінностей;

у номінації «Авторська пісня»:

спецприз за  написання  однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило. 

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.

Можливе подання  матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів)  надаються у  програмі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;

-  аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:

  • анкета учасника;
  • автобіографія;
  • фотокартка розміром 10 х 15;
  • повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає  для розгляду Журі конкурсні роботи  в анонімному  порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації –  не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання " Лауреат Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант Всеукраїнського  конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило".  Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету  та  www.bratsylo.com.ua,

за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),

067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).

Рукописи  до 15.10.2017 року надсилати на адресу оргкомітету ( e-mail: stadnichenkoo-1@ukr.net_, або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд.413).

 Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті  2 грудня 2017 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та  пісняра Марини Брацило.

Оргкомітет