Запрошуємо створювати статті в Енциклопедії громадянського суспільства

Інформуємо про вікіпроект «Енциклопедія громадянського суспільства в Україні», розташований за адресою http://uk.prostir.wikia.com

Цей сайт уже містить понад 500 статей, побудований так само, як Вікіпедія, і тут кожен може вільно редагувати будь-які існуючі статті та створювати нові. 

Жодну статтю ніхто не може зіпсувати безповоротно — кожне редагування зберігається окремо, і завжди можна відновити будь-яку попередню версію статті. 

Запрошуємо створювати енциклопедично-довідкові статті про людей — громадських діячів, експертів, про громадські інституції — організації, спілки, ради, інститути тощо, про громадські проекти і про важливі громадські події. 

Створене вами тут є одним із потужних каналів для поширення в суспільстві інформації про суспільно корисну діяльність ваших організацій, про громадських діячів. Також створене тут стане частиною історії України і залишиться на віки! 

Відповість на запитання і практично допоможе ініціатор і керівник проекту, Юрій Пероганич perohanych на gmail крапка com, тел.  +380 67 505 1201, +380 63 389 9063, http://fb.com/perohanych 

Юрій є директором Асоціації підприємств інформаційних технологій, засновником ГО «Творча еліта України» та ГО «Вікімедіа Україна», автором понад 3000 статей в українській Вікіпедії.

Надсилайте Юрію також зауваження, пропозиції щодо розвитку цього проекту.