Дарина Бутко

Дарина Бутко — біографія

Дарина Фіделівна Бутко – народилася 17 жовтня 1988 року у місті Дніпропетровську. Закінчила факультет журналістики Дніпропетровського Національного університетуім.О.Гончара. Працювала на телебаченні та у місцевих газетах,  а після закінчення університету і до сьогодні працює в прес-службі Національного гірничого університету. Заміжня.

Дарина Бутко: Україна для мене – це все

Україна для мене – це все. Абсолютно все, що вміщує моє життя – любов,  родина, робота чи друзі – все  це живе у цьому слові. У моєму будинку прапор України висів задовго до того, як це стало загальноприйнятим. І сьогодні мені, як і всім нам, так приємно бачити,що наша Україна прокинулась і починає свій довгий, але справжній шлях до Незалежності.  Рабів до раю не пускають – двадцять два роки ми цього не розуміли, але нарешті українські серця б’ються в унісон. 

Проза Дарини Бутко

Інше місто

Людині, котра, я вірю, прочитає це там…

Я знову їздила до Києва. Але це місто втратило для мене значення, може тому, що я виросла? Ні, мені і досі подобається гуляти Хрещатиком, заходити в метро та просто дихати повітрям столиці. Але це для мене тепер просто місто, бо воно втратило те, заради чого варто було повертатися знову і знову– я втратила бабусю.

Об'єднати вміст