Новий масштабний проект знань «Інтелектуальні дискусії» - в дії! (фото, відео)

Сьогодні шанувальники і друзі нового масштабного проекту знань «Інтелектуальні дискусії» в конференц-залі «Radisson Blu Hotel» бурхливо дискутували з приводу мрії. Що це таке? Як жити з мрією і чи можна бути взагалі без неї? Що значить українська, американська мрії? Безліч запитань, безліч різноманітних думок і цікавих відповідей. 

Майстерно задавала тон дискусії  сценарист і модератор проекту - Маріанна Маліна. Цікаві думки прозвучали із залу від редактора чикагського часопису «Час і події» Марини Олійник, театрознавиці Галини Павленко, громадського діяча Юрія Пероганича, режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та багатьох інших.

Спікерами заходу виступили: Марина та Оксана Артеменко -  сценаристи, режисери; Нана Войтенко - доктор біологічних наук, професор, заступник директора Інституту фізіології ім. А.А.Богомольця НАН України, зав. лабораторії сенсорної сигналізації; Володимир Медвєдєв -  доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного унікерситету ім. О. О. Богомольця.

Раніше мова вже йшла про уяву та реальність. А загалом мета проекту «Інтелектуальні дискусії» - створити найуспішнішу країну світу (Україну) та націю (українці), зробити доступними  знання та досвід гармонійних особистостей, фахівців, професійні та інтелектуальні стандарти, відкрити людині її можливості, права і свободи, відчинити нові двері до щастя та гармонії, познайомити людей між собою, налагодити комунікацію, презентувати новітні технології, розробки, послуги, справи, талантів, фахівців.

Організатор: Інтернет-видання про відомих людей «ГУЧНІ ІМЕНА». Автор проекту - Ірина Новоставська. Сценарист і модератор - Маріанна Маліна. Проведення дискусій відбуватиметься і надалі двічі на місяць. Престижний партнер локації: Radisson Blu Hotel, Kyiv. Онлайн-трансляція: компанія «Адамант». Юридичний партнер - компанія «Гелон».

Більше фото: https://www.facebook.com