Лідія Єреп — біографія

Народилася 1 січня 1965 року в селі Стара Басань, Бобровицького району, Чернігівської області.

Батько – Олексій Федотович працював трактористом у місцевому колгоспі.

Мати – Раїса Михайлівна – листоношею. Нині батьки – покійні. Маю брата Станіслава 1959 року народження. Брат із сімْ’єю також проживає у селі.

З 1972 по 1982 рік навчалась у місцевій школі. У старших класах очолювала комсомольську організацію школи. Була учасницею шкільного вокального ансамблю та вокально – інструментального ансамблю( на той час такий ансамбль був один у районі).

Після закінчення школи вступила на зоотехнічний факультет Української сільськогосподарської академії в м. Києві. Навчаючись 3 роки у Києві була учасницею хору академії. Пропонували паралельно навчатись у студії хору Г.Вірьовки, але не судилося.

В 1983 р. вийшла заміж. Чоловік Єреп Михайло Михайлович за освітою – музикант. Довгий час працював учителем музики в середній школі та вихователем у школі – інтернаті. В 1984 р. народила синочка Ярослава, перевелась на заочне навчання до Ніжинського педінституту. У 1987 р. народився другий синок Олександр.

З 1985 р. і донині працюю у Старобасанській середній школі. Після закінчення педінституту 7 років працювала заступником директора з виховної роботи, потім 8 років – заступником директора з навчальної роботи, а з 2004 р. обіймаю посаду директора школа. З 2002 – по 2006 р. була обрана депутатом районної ради. 9 років була учасницею народного хору працівників освіти.

Нині менший син одружений. Маємо внучка Сашуню, якому скоро виповниться 5 рочків. Школа – сім’я – пісня ідуть поряд по життю.