Таїсія Цибульська — автобіографія

Таїсія Валентинівна Цибульська народилася 26 листопада 1975 в селищі Компаніївка, що на Кіровоградщині. Зараз проживаю у м.Кременчук Полтавської області.

Закінчила Компаніївську восьмирічну школу, продовжила навчання у Кіровоградському технікумі с/г механізації за спеціальністю бухгалтерська справа і аудит, закінчила з відзнакою. Працюю за спеціальністю у приватному підприємстві. Одружена, маю двох дітей, дочку та сина.

Творчий шлях розпочався ще у шкільні роки, коли вперше спробувала написати вірш, але повністю усвідомлення свого покликання прийшло значно пізніше. Маю публікації у збірках: «Хрестоматія вихователя ДНЗ. Сфера життєдіяльності Природа» (видавництво Ранок, місто Харків, 2011), альманах «Ліра» (місто Хмельницький, видавець Стасюк Л. С., 2012), «Усі ми родом з дитинства. Добра казка» (місто Хмельницький, ЛТС «Елітер», видавець Стасюк Л.С 2012), «Натхнення» (місто Кременчук, видавець Щербатих О. В., 2013), «Вілаг почуттів» (місто Ужгород, ФОП Бреза А.Е., 2012) і «Материнська молитва» (Київ, «Наш Формат», 2014).

Маю кілька пісень, створених за участі чудового композитора із Чернівців, Оксани Первової-Рошка. Маю кілька робіт у співавторстві з Інтернет-проектом «З любов'ю до дітей». Одне із моїх захоплень — створення невеличких відеофільмів, які я розміщую на моєму сайті http://trio-studio.ru/ , в тому числі й відеовірші.

Моє кредо: «Природний талант — це як сила атлета. Людина може народитися з більшими або меншими здібностями, але ніхто не стає великим атлетом тільки тому, що він народився високим, дужим або швидким. Атлетом або митцем людину роблять праця, професія і техніка. Розум, із яким ти народжуєшся — це тільки твоє спорядження. Щоб зробити якусь велику справу за його допомогою, необхідно перетворити свій розум на ефективну й точну зброю.»  Карлос Руїс Сафон «Ігри янгола»