На Дніпропетровщині Міжнародний день дитячої книги відзначили конкурсами, цікавою виставою та презентацією книги

Щороку на початку квітня весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. З цієї нагоди Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей влаштувала для своїх юних читачів свято. Під час нього казкові герої провели для малечі творчі конкурси та показали цікаву виставу. Крім того, було презентовано книгу «Петины уроки» Світлани Паливоди.

Міжнародний день дитячої книги відзначається з 1967 року щорічно 2 квітня – в день народження знаного в усьому світі казкаря та улюбленця не одного покоління дітей Ганса-Християна Андерсена.

З цієї нагоди в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулося свято. Його учасниками стали читачі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, а також учні 2-А класу 71 середньої школи.

Під час свята юних читачів привітав талісман бібліотеки Їжачок-Книговичок із своїми друзями: Червоною Шапочкою, Мері Поппінс, веселою Пеппі Довгапанчоха, казкаркою Шахерезадою, Сніговою Королевою. Господиня свята Королева Книг провела з малечею творчі конкурси.

Крім того, було презентовано книгу «Петины уроки» Світлани Поливоди, за мотивами якої дітям показали нову лялькову виставу «Урок фізики».

Молодших читачів привітала також переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач 2014 року” Катерина Губарик, читачка Новомосковської міської бібліотеки для дітей.

Еліна Заржицька