Любов Відута — біографія

Любов Відута – поетеса, письменниця. Народилася 9 березня 1970 року в місті Львові. З відзнакою закінчила Львівський технікум промислової автоматики, продовжила навчання у Державному університеті «Львівська політехніка».

Друкується в різних періодичних виданнях, а перша книжка – «Працьовита бджілка» (видавництво «Сполом») – вийшла у 2008 році. Ілюстрації – комп'ютерна графіка у виконанні Лілії Соболь (Іволги). У наступному, 2009 році, побачила світ тематична збірка про вибір професій «Ким я буду? Ким я стану?» (видавництво Сполом), проілюстрована малюнками у техніці акварель (художниця – Вікторія Кравчук). У 2010 році побачила світ збірка дитячих віршів, загадок, скоромовок «Усміхнулось сонечко» (видавництво «Сполом»), ілюстрації мальовані гуашшю  (художниця – Вікторія Кравчук).

На початку 2011 року виходить друком ще одна книжечка для дітей з ілюстраціями Вікторії Кравчук «Сонечко сміється» (видавництво «Сполом»), в яку частково увійшла збірка «Усміхнулось сонечко».

У 2012 році видані дві збірки лірики : «В країні несполоханого щастя» (видавництво «Сполом») і «Вітрила простору» (видавництво «Простір»). Цього ж року видавництво «Елвик» у співавторстві з  Ніною Щегольковською видає збірку «Колискові», готує російськомовний авторський переклад «Колыбельные». Водночас у цьому ж таки 2012 році у видавництві Пегас виходить одразу декілька книжечок для най-найменших читачів. Ці книжечки покликані розвивати кмітливість і логіку. На початку 2013 року видавництво Пегас видає ще одну книжечку цієї серії, в даний момент готується продовження.

У видавництві «Ранок» цьогоріч готується до випуску збірка оповідань для дітей, у журналі «Дзвін» вийшли новели, дитячі вірші.

Це те, що є на даний момент. Хочеться вірити, що ті задумки, які вже пройшли певні початкові стадії підготовки, втіляться в успішні книжкові проекти.