ІнАУ підбиває підсумки 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

IMG_7327.JPGІнтернет Асоціація України у 2014 році виступила організатором 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Безпосередню організацію Конкурсу здійснював Комітет ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, до складу якого входять представники громадських та професійних об’єднань, державних установ, спеціалізованих наукових організацій, вищих закладів освіти та профільних ЗМІ.

До складу журі Конкурсу увійшли:  

  • Попова Тетяна Володимирівна, Інтернет Асоціація України (ІнАУ) – Голова журі.
  • Бронін Сергій Вадимович, Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАФІТ).
  • Косик Вікторія Миколаївна, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.
  • Пероганич Юрій Йосипович, ГО «Вікімедіа Україна».
  • Пєтухов Іван Михайлович, ІнАУ, Український союз промисловців і підприємців (УСПП).
  • Поліщук Марина Валеріївна, проект Школа.UA.
  • Шнурко-Табакова Елліна Володимирівна, Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ).

У Конкурсі взяли участь 166 конкурсантів: 150 у номінації «Шкільні веб-сайти», 15 у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 1 конкурсант у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації».

У номінації «Шкільні веб-сайти» кращими визнані такі учасники:

У номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» переможцями стали:

Учасник номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації» Харківський радіотехнічний технікум отримав спеціальну відзнаку.

Учасників церемонії нагородження переможців, яка відбулась в залі колегії Міністерства освіти і науки України, привітали Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, Голови Правління ІнАУ Тетяна Попова, Голова Комітету ІнАУ з питань ІКТ в освіті, Президент компанії Адамант Іван Пєтухов, Директор ТРК «СвоеRadio» Олег Синіцин.

Переможці отримали грамоти Міністерства освіти і науки України, а також цінні призи від Інтернет Асоціації України, компанії «Адамант» іТРК «СвоеRadio».

http://www.inau.org.ua