Х Київська міжнародна книжкова виставка пройде просто неба

16-18 травня відбудеться Х Київська міжнародна книжкова виставка.

Вперше вона пройде просто неба, на відкритому майданчику (Хрещатик, 15, біля Пасажу).

У цьогорічній виставці планується участь вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, поліграфічних та книготорговельних підприємств, дитячих літературних журналів та газет. Вже зголосилися представити свої новинки майже 60 видавничих організацій, серед яких і знані видавництва, такі як «Дніпро», «Либідь», «Мистецтво», «Світ»,  «Криниця», «Видавництво Старого Лева», і видавничі організації, що тільки починають свій шлях в галузі книговидання та книгорозповсюдження.

Окремою експозицією будуть представлені книги, присвячені святкуванню 200-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У рамках проведення виставки відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга України 2013 року» та лауреатів міжнародних книжкових конкурсів.

На Хрещатику діятиме і  «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності Іваном Драчем, Андрієм Курковим, Леонідом Горлачем, Анатолієм Качаном, Галиною Тарасюк, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

http://bukvoid.com.ua