Лілія Климчук — автобіографія

Лілія Миколаївна Климчук (народилася 22 вересня 1972 в місті Нововолинськ Волинської області), доцент кафедри хореографії, викладач фахових дисциплін Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, директор, балетмейстер-постановник танцювальної компанії «Lelio» (Лауреата конкурсів та фестивалів сучасної хореографії в Україні та за кордоном).

Член Національної хореографічної Спілки, Міжнародної Ради Танцю (CID) при UNESCO.

Автор учбових програм, методичних матеріалів, навчальних курсів «Творча майстерня балетмейстера», «Основи тренажної системи сучасного хореографічного мистецтва», «Ансамбль сучасного танцю», «Сучасні танцювальні стилі та напрямки».

Освіта

1979–1989 — Загальноосвітня середня школа № 9 (м. Нововолинськ)

1989–1992 — Львівське державне училище культури — хореографія (Львів)

1995–1998 — Національна академія управління — фінансовий менеджмент (Київ)

1999 −2002 — закінчила Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв по спеціалізації «Сучасна хореографія» з відзнакою та отримала «Золоту медаль» Академії;

2005–2008 — Аспірантура НАКККіМ (м. Київ, дисертація «Еволюція танцювального руху протягом ХХ ст.»)

Климчук Л_л_я

Професійна кар'єра.

Навчалась сучасній хореографії на різних майстер класах та семінарах у вітчизняних і зарубіжних викладачів в Україні та за кордоном.

з 1999 проводжу майстер-класи з класичного модерну, імпровізації та контактної імпровізації, увага приділяється розвитку уміння володіння тілом за критеріями оптимізації виконання руху, його силі та гнучкості, використовуючи різноманітні авторські техніки руху та провідних майстрів світового хореографічного мистецтва.

2000 — учасник Міжнародної конференції та фестивалю сучасного танцю м. Битом (Польща);

2000 — учасник ADF в Москві;

з 2002 — старший викладач кафедри хореографії ДАКККіМ

2003 — учасник Міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної хореографії м. Вітебськ (Білорусія);

2004 — учасник Міжнародного конкурсу артистів балету та хореографів ім. Сержа Лифаря;

з 2007 — директор та хореограф танцювальної компанії «LELIO», www.lelio.com.ua

з 2012 — доцент кафедри хореографії НАКККіМ.

Ведуча авторських тренінгів та семінарів по оптимізації та реабілітації рухів людини.
На сьогоднішній день поставила більше ста двадцяти хореографічних мініатюр, одноактних балетних і танцювальних вистав, перформенсів та інсталяцій, що неодноразово були представлені на провідних сценах культурних закладів мистецтв України та за кордоном. В своїх роботах намагаюсь використовувати різноманітну гаму людських почуттів, керуюсь пошуком гармонії зі своїм внутрішнім світом та навколишнім середовищем.

Гастролювала з компанією по містах України та за кордоном (Іспанія, Туніс, Корея, Греція, Польща та інші.)

Громадська діяльність

З 1992 до цього часу — участь у пропаганді інтеграції сучасного українського хореографічного мистецтва у світовій простір.

з 2002 року член Національної Спілки Хореографів.

Відзнаки

1998 — Диплом Міжнародного фестивалю сучасного танцю «Танець ХХІ століття» (Київ);

1998 — Нагорода Національної академії управління «Меріголд» за творчу діяльність;

2000 — Диплом Управління у справах сім'ї та молоді Київської міської держадміністрації Лауреату Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «Танець ХХІ століття»

2002 — Золота Медаль Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв за відмінне навчання та науково-творчі досягнення

2003 — Грамота Київської міської держадміністрації за сценічне рішення теми Різдвяного балу «Діти України — дітям світу»

2003 — Почесна Грамота ДАКККіМ за високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку кадрів в гуманітарній сфері

2004 — Дипломант Міжнародного фестивалю танців народів світу «Веселкова Терпсихора».

2006 — Подяка ДАКККіМ за сумлінну працю, високий професіоналізм у підготовці мистецьких кадрів

Публікації

Климчук Л. М. «Сучасна хореографія України: на перехресті світоглядів» Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська хореографічна культура у сучасному державотворчому процесі: стан, проблеми, перспективи» Жовтень 2003.

Климчук Л. М. «Природа мистецтва танцювального руху» Актуальні проблеми історії, теорії та практики художньої культури: збірник наукових праць. Випуск XVI. 2006.

Климчук Л. М. «Феномен танцю як одна з форм буття людини» Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Тенденції та перспективи розвитку світового хореографічного мистецтва» 2010.

Захоплення

Біофізика, біоенергетика, біомеханіка, психосоматика. Пізнання себе та світу.