Ярина Мавка презентувала книгу - незвично і цікаво (фото)

Першого червня у Домі освіти та культури «Майстер-клас» (Київ) відбулося справжнє мистецьке свято, де вдало поєднались в чудовій поетично-хореографічній виставі проза, поезія, музика, танець.

Написана ж  вистава за мотивами книги Ярини Мавки «Сни метелика - Дорога в тобі», яку авторка зі своїми творчими друзями таким чином і презентувала.

Незвичайна двостороння книга, привертає читацьку увагу і майстерним оформленням, і глибоким змістом. Сни метелика - це філософська казка, медитативна поезія в прозі, внутрішні діалоги між Янголом – божественним, Метеликом – душею, та Нею – земною жінкою. Дорога в тобі розповідає як мандрівки світом та життям приводять до самопізнання та саморозкриття самого Себе.

- Ці тексти, - радить, посміхаючись, сама письменниця, - можна використовувати кожному для увімкнення «ліхтарика всередині» та гармонізації внутрішнього душевного простору...

Чудово справилися зі своїми ролями Лілія Климчук (Вона), яка до того ж виступила хореографом-постановником вистави, Алла Марченко (Метелик), Олександр Потужний (Янгол), Автор (Мавка).

Чарували сальсою представники школи латиноамериканських танців «Bailando» під керівництвом Анни Кушнірової та Сергія Бзенка  (Сергій Бзенко та Тетяна Салієнко, Дмитро Прокопенко та Юлія Костянець, Ігор Селезньов  та  Оксана Маковоз, Сашко Скайуокер та Галина Козко.

Танго дарували глядацькій аудиторії  Костянтин Приходько, Олена Дубчак (викладачі танго-школи Tango del Alma) та Олексій Миханчук з Юлією Куделею, Артем Луценко з Ольгою Валейкою, Володимир Шутов з Маргаритою Лопатіною, Андрій Кузьменко  з Наталією Кузьменко, Дмитро Сосновський з Іриною Кравчук.

Участь у виставі взяли також танцівники школи Tango Elegante.

Ведучою презентації була позитивна і цікава Ольга Піддубчак.

Деякі фрагменти цього, ні з чим не зрівняного дійства, змушували глядача замислитися над сутністю людського буття, деякі - розчулювали до сліз, інші тішили й зігрівали.

Теплом і щирістю своєї тонкої, ліричної душі щедро  ділилася із залом Ярина Мавка.

Потім були квіти і фото на згадку. А згадувати побачене учасники і гості презентації будуть довго. Бо ж, дійсно, є що!