Депутати обласної ради сприятимуть проведенню ІІІ Світового Конгресу Бойків

На засіданні постійної комісії питань культури історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради депутати підтримали проведення ІІІ Світового Конгресу Бойків, що проходитиме 6-9 серпня 2015 року на Львівщині.

До Львівської обласної ради звернувся голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» з проханням посприяти у проведенні ІІІ Світового Конгресу Бойків під гаслом «Світовий Конгрес Бойків - у розбудові Української держави».

Зокрема, голова МГО просить обласну раду виділити 1 млн грн для закінчення капітального ремонту районного народного дому у місті Турка. Як зазначається у зверненні, у 2013 році з огляду на аварійний стан Турківського районного народного дому було розпочато капітальний ремонт будівлі. Проте через нестачу коштів ремонтні роботи було зупинено. А наступного року в цьому приміщенні заплановане проведення масових заходів, які відвідають не лише місцеві жителі, а й гості з усієї України та з-за кордону.

Зважаючи на важливість події та соціальний аспект питання, комісія з питань культури підтримала прохання голови МГО «Світовий Конгрес Бойків», а також скерувати його на розгляд бюджетної комісії Львівської обласної ради.

Джерело: http://www.oblrada.lviv.ua