«Абрикоси Донбасу». Музично-поетичний діалог

Відбудеться 24 червня 2014 р. о 20.00 в Майстер Класі (Київ, вул. Лаврська, 16,а).

Донбас — це світ абрикосів та териконів, ніжний і водночас трагічний світ. Це широкий степовий, але і глибокий простір: вулицями ходять мешканці шахтарських міст і селищ, а під ними прохідкою пересуваються шахтарі в касках. Зовні світить сонце, на якому стигнуть абрикоси, а під землею світять ліхтарі та гинуть люди. Тепер вже люди гинуть і над землею, яку охопила війна. Заглиблює у цей світ поеми Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу» імпровізаційна музика Марка Токаря, контрабас якого уміє розмовляти мовою людей.

Музично-поетичний дует Марка Токаря і Любові Якимчук створено 2009 року і перший виступ відбувся на Міжнародному літературному фестивалі у Львові. Відтоді з різною програмою митці виступали в Україні та Польщі.

Марк Токар — український імпровізуючий контрабасист, що грає в Європі та Америці. Перший український музикант, який грав на Chicago Jazz Festival, на батьківщині джазу. Також співтворець та учасник вистави «Альберт, або Найвища форма страти» (разом з Юрієм Андруховичем та Уляною Гробачевською). 

Любов Якимчук — поетка та журналістка. Авторка поетичних збірок «У 4-х стінах» та «, як МОДА». Авторка текстів до міжнародного фріджазового проекту «Aphrodite». Організаторка і учасниця проектів «Рік Семенка» (2012), «Ремонт Шевченка. 100 років футуризму» (2014) та ін. Її вірші перекладені на польську та іврит.

Вхід вільний.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1428251730782732/