На Майдані побили поета Коробчука з дружиною та друзями

У ніч з суботу на неділю трапився черговий прикрий інцидент на Майдані. Повертаючись додому пізно увечері через Майдан, Павло Коробчук з дружиною Оксаною, Олександр Демченко, Віталій Селик та їхні друзі виявили, що люди, які називають себе “самообороною”, встановили комендантський час на Майдані. Виникла дискусія, під час якої “самооборонівці” вдалися навіть до важких аргументів – ударів по голові арматурою.

Перехожий викликав міліцію, однак прийшли тільки троє самооборонівців із жовтими пов’язками на шиї, повідомивши, що вони за викликом на 102. Єдине, що вони змогли зробити – це заштовхати потерпілих у таксі.

“При цьому, дорогою до авто, агресивні “активісти” нинішнього майдану раз по раз намагалися вдарити з-за спин цієї самооборони. Витягали Павла Коробчука з таксі аби добити, а Оксана Коробчук боляче отримала у живіт від мудаків у камуфльованих броніках”, – повідомив у Facebook Віталій Селик.

“А ще вранці читала новини, що Майдан готується до штурму 12-13 липня. У разі чого, готова допомагати МВС у цій благородній справі…” – написала у Facebook після інциденту Оксана Коробчук.

http://litakcent.com

 
  •  
  •