У зоні АТО загинув коцюбинчанин Олександр Гуменюк

humenukЦе сталося в бою під Дебальцево. Разом з іншими киянами-добровольцями загинув командир 11-го батальйону тероборони Олександр Гуменюк.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний редактор Цензор.net Юрій Бутусов.

Олександр Гуменюк — коцюбинчанин, мешкав на вулиці Пономарьова.

Його дружина Олена допомагає забезпечувати потреби військових у зоні АТО й залучає допомогу на фронт.

«Командир АТО генерал Муженко неодноразово наголошував, що 11-й батальйон — один із найдисциплінованіших і добре керованих підрозділів на фронті. Я не був з ним знайомий, але з численних відгуків від його бійців та друзів знаю, що це була дуже енергійна, порядна і цілеспрямована людина. До всього — авторитетний та організований командир», — пише Бутусов.

александр обороны 11-го батальона гуменюк киевского командир территориальной

Головний редактор одного з найрейтинговіших сайтів України закінчує свій пост такими словами:

александр обороны 11-го батальона гуменюк киевского командир территориальной

«Такі люди дуже потрібні Києву та Україні… Олександр був із тих командирів, які не посилають в бій, а ведуть в бій… Ех… Який чоловік… справжній… Вічна пам’ять, герою…»

александр обороны 11-го батальона гуменюк киевского командир территориальной

Президент аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов у своєму блозі на «Українській правді» зазначає:

«Сталася трагічна подія. Вбитий комбат «Київської Руси» Олександр Гуменюк. Познайомився з ним на горі Карачун, коли возили гуманітарну для бійців.Бачились вперше й, на жаль, востаннє. Коротка двогодинна зустріч запала в душу. Так буває. «Батя» вразив своєю мудрістю.»

«Його геніальну фразу хочеться зробити девізом всіх волонтерів: «Держава нам дала зброю та боєприпаси. Все інше нам дали люди». Вірю, і, як на пам’ять Миколи Березовського, ще раз повторюю: Герої не вмирають! Слава Україні! Вічна пам’ять герою».

Сусіди на Пономарьова кажуть, що Олександра тут всі шанували і любили:

«Він простояв з першого до останнього дня на Майдані. У нього залишилась трійня. Хлопці. Ми навіть хотіли, щоб він, коли повернеться, пішов у місцеву владу. Це була дуже порядна людина. Ми висловлюємо своє співчуття родині Олександра Гуменюка й готові посильно допомагати. Герої не вмирають. Слава Україні».

http://www.kotsubynske.com.ua