Презентація книги «Іван Сила на прізвисько «Кротон» в арт-просторі мистецької агенції «Наш Формат»

21 серпня, у четвер (початок о 18.30) бажаючі зможуть побувати на першій та унікальній презентації книги «Іван Сила на прізвисько «Кротон», яка відбудеться в арт-просторі мистецької агенції «Наш Формат» (м.Київ, пров.Ч.Бєлінського, 5).

Ця книга - це повна, авторська та неспотворена цензурою версія авантюрно-пригодницького роману закарпатського письменника Антона Копинця, написаного ним 1969 року. Письменник був близьким другом Івана Сили (справжнє прізвище атлета Фірцак), проводив з ним багато часу, записуючи думки та коментарі, які видав через два роки після смерті богатиря. Надрукований у 1972 році варіант роману значно коротший за рукопис.

Лише в 2012 році рукопис роману повернувся в родину нащадків письменника Антона Копинця, і зараз читач матиме можливість ознайомитися з повною версією життєпису славетного атлета. Книга вийшла друком у 2014 році у видавництві мистецької агенції «Наш Формат». Роман щедро проілюстровано фотографіями із життя як самого Івана Фірцака, так і Антона Копинця. Автор обкладинки книги - відомий український плакатист та художник Андрій Єрмоленко.

Учасники презентації: 
Еліна Дегтярьова-Копинець, авторка передмови до видання, онука письменника
Андрій Єрмоленко, автор обкладинки, художник
Інна Корнелюк, модераторка презентації, журналістка, літературна оглядачка.

https://www.facebook.com