Національна оперета збиратиме кошти на реабілітацію бійців АТО

 

19 вересня о 19.00 Національна оперета України та Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) проведуть спільний благодійний проект «ЄДИНА УКРАЇНА» з метою збору коштів на потреби української армії. У рамках заходу відбудеться вистава«Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання». Кошти від продажу квитків на виставу підуть на реабілітацію бійців-учасників АТО, які потребують невідкладної медичної та психологічної допомоги.

Художній керівник Національної оперети, з.д.м. України Богдан Струтинський:

«Національна оперета не може бути байдужою, коли країна переживає найтяжчі у своїй історії часи, і тому відповідно реагує на події, що  відбуваються навколо. Цим благодійним проектом ми не лише матеріально допомагаємо тим, хто сьогодні рятує життя і виборює свободу українців. Виставою «Welcome to Ukraine….» ми прагнемо підняти дух патріотизму, який об’єднає українців, незважаючи на відмінності у їх політичних поглядах і переконаннях. Адже духовність і  моральність, які несе культура, є запорукою миру,  благополуччя і розквіту будь-якої розвиненої країни. Було добре, якщо б це нарешті зрозуміли чиновники».

Ректор Університету банківської справи Національного банку України, д.е.н., професор Тамара Смовженко:

«Вважаємо почесним зробити все, аби українські солдати відчували нашу підтримку. Знаємо про відданість наших військовослужбовців, про їхній патріотизм і, звичайно, про їхні проблеми і потреби».

«Єдина Україна» – не перший спільний благодійний захід Національної оперети та Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ). У лютому поточного року до 200-річчя від дня народження великого Кобзаря було проведено захід: «Шевченко – Live. 200 років живого спілкування». Виручені від літературно-музичного проекту кошти пішли на відновлення дубового парку у Моринцях Черкаської області (село, де народився та виріс Тарас Григорович Шевченко) та встановлення там буккросингової шафи з українською літературою.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до благодійного заходу «ЄДИНА УКРАЇНА», придбати квитки на  виставу «Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання» і тим самим долучитися до підтримки бійців-учасників АТО. 

З питань придбання квитків звертайтеся за адресами: Університет банківської справи Національного банку України, м. Київ, вул. Андріївська, 1, к. 201, телефон (044) 425-02-06, електронна пошта: pkubsnbu@ukr.net та Національна оперета України, 

м. Київ, вул. Червоноармійська, 53/3, телефон каси: (044) 287- 62-57.

Джерело: http://operetta.com.ua/pages/view/dina_ukrana