Презентація двокнижжя Алли Миколаєнко у Львові

Двокнижжя поетки Алли Миколаєнко представили під час ХХІ Форуму видавців у Львові. Презентація двох поетичних збірок «Корекція зору» та «Наперсток для відьми» відбулася 13 вересня в актовій залі Академії друкарства. Обидві книжки виграли торік державні гранти, що зробило можливим їхню появу на світ.

Почалася презентація з традиційних читань віршів «карпатського» циклу поетки під супровід дримби Павла Мейти. Модерувала захід поетка Леся Мудрак, яка обрала для презентації формат творчого діалогу – невимушеної розмови з авторкою двокнижжя. Модератор порівняла поезію Алли Миколаєнко з чорносливом, який набрякає, коли його опустити у воду.

Презентація була пронизана частково містикою міста відьом – Конотопа на Сумщині, звідки родом авторка, частково теплими спогадами Алли Миколаєнко про шлях свого творчого становлення. Крім віршів зі збірок, Алла пригадала рядки свого першого вірша і прочитала найновіші тексти. Тепло поспілкувалися і з поціновувачами поезії, зокрема студентами Академії друкарства, які відвідали презентацію. Підтримати колегу прийшли також учасники наради молодих письменників 2013 р. Ольга Прохорчук, Наталя Матолінець, Роксолана Савчин, Олександр Пушко.

Для слухачів Алла Миколаєнко підготувала спеціальні поетичні передбачення на майбутнє: це також своєрідна традиція презентацій авторки. Читачі кажуть, ці передбачення і справді збуваються. Містика містикою, а хотілось би, щоб сьогодні для кожного з нас слово і справді було наперстком – оберегом від усіх недобрих сил.

Більше фото з презентації: https://www.facebook.com