23 жовтня Євген Букет презентує книгу «Іван Бондаренко — останній полковник Коліївщини»

У серії видавництва «Стікс» «Життєписи» побачила світ книга краєзнавця і журналіста Євгена Букета «Іван Бондаренко — останній полковник Коліївщини» з передмовою доктора історичних наук, провідного наукового співробітника Інституту історії України НАН України, директора Науково-дослідного інституту козацтва Тараса Чухліба. Це дослідження по-новому відкриває повстання 1768 року, адже в незалежній Україні досі не було видано жодної серйозної наукової праці, присвяченої цим подіям. Переконані, що ця книга буде цікавою найширшій аудиторії.

Повстання надвірних козаків (Коліївщина) було останньою спробою відновлення козацької держави в кордонах часів Богдана Хмельницького…

Сьогодні ми знаємо імена всіх полковників Війська Запорозького, які почергово керували повстанням: Йосип Шелест, Максим Залізняк, Микита Швачка та Іван Бондаренко. Розпочати вирішили із життєпису останнього полковника Коліївщини, про якого раніше писали найменше. Адже його діяльність не вкладається в жоден із відомих міфів. Іван Бондаренко найдовше воював за вільну Україну проти східних і західних окупантів та їхніх поплічників. Правобережна козацька вольниця, на чолі якої в липні 1768 року став отаман Бондаренко, донині жива в пам’яті народній. І сьогодні немає жодних сумнівів у тому, що Коліївщина – важлива ланка в процесі українського національного державотворення.

Охочих почути про все це від самого автора і дізнатися набагато більше запрошуємо на презентацію книги, що відбудеться у четвер, 23 жовтня, о 19:00 у клубі «Наш формат» за адресою: Київ, провулок Бєлінського, 5 (вниз від станції метро Університет).

Ця книга сьогодні актуальна як ніколи. В світлі подій, що відбуваються в нашій країні, на сторінках «Іван Бондаренко — останній полковник Коліївщини» можна знайти відповіді на дуже багато актуальних нині запитань.

Участь у презентації візьмуть історик та журналіст Ігор Гирич, літературознавець Сергій Гальченко та інші.

Музичні твори прозвучать у виконанні Ярослава Джуся.

Буде автограф-сесія і ще багато чого цікавого. 

Вхід вільний. Запрошуються всі бажаючі!

Організатор події — мистецький портал «Жінка–УКРАЇНКА».