Фотовиставку «Тернова осінь» від газети «День» відкрито

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося урочисте відкриття шістнадцятої фотовиставки газети «День» під назвою «Тернова осінь» та нагородження переможців. 

Редакція газети цього разу отримала на конкурс близько 2050 світлин. За рішенням журі відібрано понад триста найкращих. 

Символом минулорічної виставки були червоно-зелені яблука, які втілювали мудру зрілість та допитливу юність. Символом фотовернісажу цього року обрано  терен.  

«Це - і «тернистий шлях», яким сьогодні всі ми йдемо, прориваємося з кров'ю, і що змогли зафіксувати на своїх світлинах фотографи-учасники конкурсу. Це також і захист, адже у багатьох країнах цю рослину наділяють саме таким смислом: «колюча огорожа» захищає від непроханих гостей і від злих сил. В українській міфології є повір'я: якщо вколоти терновою колючкою когось із нечисті, то зло втрачає свою силу. Загалом, терен - це вміння захищати себе і своїх близьких. Про це вам скаже будь-який орнітолог: птахи люблять вити гнізда у його колючих гілках, бо там вони - у безпеці. Туди не дістанеться жодний хижак. Хіба це не про нас? Не про захист рідної землі на сході країни? Деякою мірою наш фотоконкурс - це теж захист. Від викривленої картини світу», - анонсує редакція газети.

А загалом тематика світлин різноманітна. Враження від знайомства з ними найкращі.

Відкрила виставку, яка триватиме  у київський галереї «Лавра» з 18 по 26 жовтня, головний редактор газети «День» Лариса Івшина. 

Більше фото: https://www.facebook.com/