Ольга Зозуля — біографія

Ольга Зозуля народилася 22 грудня 1982 року в Києві. З дитинства займалася бальними танцями. Закінчила Київський національний лінгвістичний університет. За фахом – філолог, перекладач англійської та французької мов.

В її доробку більше 20 перекладів дитячих казок з англійської та французької мов. Тексти перекладів завжди відрізняються красою мови і дотепами. Також її переклади дуже полюбилися дітям, батьки навіть розказували, що діти виписують уподобані слова в окремий зошит.  

У 2009 закінчила курси акторського мистецтва в київському театрі-студії «МІСТ». У цьому ж році вийшла збірка її віршів «Очі лагідні Елізи сяють ясно», театралізовану презентацію, якої було втілено студійцями театру на сцені одного з київських театральних майданчиків.

У 2011 році спільно зі своєю сестрою Юлією і художником Євгеном Дерев’янком, створили Ляльковий театр притч «Mammals», в якому наразі грає Оля.

В театрі кожна вистава складається з філософських притч. У виставах немає діалогів, ляльки говорять мовою жестів під супровід живої музики. Зараз в театрі ідуть дві вистави за участю Олі: «Два світи» і «Незважаючи ні на що»

Тексти до вистав пише Оля, також у виставах використано її вірші.

Зараз Оля освоїла ще одну професію – тренер Пілатесу, Каланетики та стретчінгу і успішно викладає в декількох фітнес-клубах.

Вірші Ольги читайте тут: http://www.poetryclub.com.ua