Придбай книгу – врятуй бійця!

Наближається одна з найсумніших дат у житті українського народу –81-а річниця Голодомору.

Зараз ми прагнемо правдиво висвітлити найтрагічніші сторінки історії українського народу. Цього вимагає наш час. Лише з врахуванням минулого, в тому числі й жахливих подій 1932-1933 років, ми можемо йти у майбутнє. Автор повісті «Три сходинки Голодомору» Еліна Заржицька ризикнула подивитися на жахіття Голодомору очима підлітків, голодних школяриків – Марічки й Петруся, яким доля приготувала чимало важких випробувань. Сходинками життя піднімаються вони до розуміння головних людських цінностей – чуйності, доброти, любові до рідної землі.

У далекому зараз 2009 році ця книга стала першою спробою авторки написати про лихі події 1932-1933 років для маленьких читачів. На жаль, у той час книга вийшла невеликим накладом – всього 1000 примірників і миттєво розійшлася по бібліотеках Дніпропетровщини.

Зараз книга стала доступною для будь-якого зацікавленого читача, бо є розміщеною для прочитання на сайті бібліотеки електронних книжок «Кассіопея» (зручно для українських читачів), а незабаром буде викладена у форматі e-pub на іноземних сайтах як то Amazon.com, Barnes and Noble, iTunes тощо (зручно, якщо ви за кордоном).

На сайті «Кассіопея» будуть додаватися кнопки – купити на Амазон, Barnes and Noble та ін. Також там є можливість написати відгук та оцінити книгу, для цього навіть не потрібно реєструватися.

Ось посилання на ресурс: http://store.kassiopeya.com

Автор просить усіх небайдужих громадян придбати електронну копію за невеликі гроші – лише 10 грн, бо весь гонорар, отриманий за книгу, буде відправляти на допомогу бійцям Української армії, які зараз воюють в зоні АТО.

Окрім цієї повісті, на сайті бібліотеки електронних книжок «Кассіопея» знаходиться ще одна книга Еліни – «Великий Луг над Дніпром: казки та легенди», твору, цілком присвяченого часам козацької доби.

Марина Громова