Щире спілкування

IMG_0020Як навчити дитину полюбити книгу? Як довести, що читати цікаво і круто? Способів є багато, але один з найдієвіших- познайомити дитину з письменником!

Отож, в рамках відзначення Дня української мови та писемності, 13 жовтня, вчителі середньої школи № 50 вирішили запросити на зустріч учнями талановиту письменницю рідного краю Наталею Дев'ятко.

Спочатку було вагання, якій аудиторії буде найцікавіше спілкуватися з молодою письменницею. Проте потрапляння було у десятку, й у дітлахів п’ятих та шостих класів горіли оченята протягом усієї зустрічі.

Бар’єр сором’язливості між учнями та авторкою зник відразу, як тільки Наталя переступила поріг актового залу. Молода, успішна і талановита – письменниця зацікавила оповідями про своє активне життя та творчість, презентувала свої книги, почитала уривки з творів.

Друга частина зустрічі для дітей стала найцікавішою, адже кожен міг поставити питання до Наталі Дев’ятко. І тут почалось справжнє божевілля у гарному розумінні цього слова – десятки дитячих рук миттю були підняті у гору. Запитували про все: творчі плани, особисте життя, здобутки і досягнення. Учні підкорили своєю відвертістю та  безпосередністю, завдяки чому дружня атмосфера не покидала стін актового залу.

Спілкування було розраховане на 45 хвилин, але діти відпустили Наталю не відразу, адже після закінчення, до неї вишикувалася довга вервечка охочих отримати автограф справжньої письменниці.

Протягом наступних днів  серед дітей розмов було тільки про  Наталю Дев'ятко та її візит до школи. Вчителі дуже вдячні Наталі, що у своєму щільному графіку, вона знайшла час відвідати школу, поспілкуватися з дітлахами, подарувати їм любов до читання! Ми обов’язково чекатимемо письменницю в гості ще раз з новими книгами і цікавими історіями!

Надія Вовк

Фото див. https://www.facebook.com/…