Майданівці відмітили початок Революції Гідності

«Ми оголошуємо початок революції!» — ці слова пролунали 1 грудня на Майдані у відповідь на побиття студентів під стелою 30 листопада. Вже наступного дня на Майдані стояли кілька сотень тисяч людей. А ще через кілька днів, на площу вийшов мільйон.

Згадуючи події річної давнини, 30 листопада, зібрались біля меморіалу Небесної Сотні ті, хто рік тому відстоювали Майдан. І якщо не в столиці, то тут, в Ніжині, молилися за воїнів кожного вечора.

Священники молитовного Майдану помолились за Небесний спокій загиблих. Люди тримали в руках запалені свічки.

А далі, кожен, кому було що сказати, виходили до мікрофону, і згадували ті часи, аналізували минуле вже з позиції річної давнини.

Приємно було бачити на мітингу і ніжинську поетесу і громадську діячку Тетяну Винник. Вперше після страшної аварії вона з’явилася на людях. Нагадаємо, що Тетяна потрапила у аварію, коли поверталася із зони АТО.

На зібранні були присутні також і майданівці, які стали за цей рік владними керівниками — міський голова Анатолій Лінник та голова РДА Ігор Смаль.

Анатолій Лінник розповідав не про себе, він розповідав про свою доньку, студентку київського вишу, яка вночі, 30 листопада теж була на Майдані під стелою, і якимось чудом за кілька десятків хвилин до страшного побиття, пішла грітися в гуртожиток. Її друзям не повезло, їх жорстоко побили беркутівці.

Маленькі дітки принесли з собою у кошиках смачні пиріжки і роздали всі присутнім на мітингу. Це було дуже символічно і дуже смачно.

Ігор Волосянкін

Більше фото від автора: https://www.facebook.com

http://www.uezd.com.ua