Видавництво «Кальварія» запрошує на зустрічі з письменниками

GorovyjЦього тижня видавництво «Кальварія» запрошує на три зустрічі з письменниками в Український Дім і до Бібліотеки імені Миколи Реріха у Києві:

12 грудня (п’ятниця) з 17:00 до 18:00 в рамках V-ї Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» відбудеться автограф-сесія кінорежисера, тележурналіста, волонтера і письменника, головного режисера «Магнолія-ТВ», автора і керівника відомого проекту «Служба розшуку дітей», автора книжок «Гагарін і Барселона» та «Ген воїна» Руслана ГОРОВОГО. Читачів чекають у стенді Видавництва № 46-В на 1-му поверсі Українського Дому за адресою (Київ, вул. Хрещатик, 2)

Microsoft Word - Doc69.doc13 грудня (субота) з 14:00 до 15:00 в рамках V-ї Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» відбудеться автограф-сесія письменника і перекладача, автора одного з найкращих сучасних українських романів «Тема для медитації», більше ніж 20-ти книжок в жанрах кримінального іронічного роману, екзистенційної прози та підліткового фентезі та перекладача творів таких авторів як: Сартр, Камю, Екзюпері, Дюркгайм, Бодріар, Бланшо, Екзюпері та ін.Леоніда КОНОНОВИЧА. Читачів запрошують у стенд Видавництва № 46-В на 1-му поверсі Українського Дому за адресою (Київ, вул. Хрещатик, 2)

14 грудня (неділя) о 15:00 в Бібліотеці ім. Миколи Реріха розпочнеться зустріч із Русланом ГОРОВИМ і презентація його цьогорічної книжкової новинки «Ген воїна». Адреса: Київ, вул. Єреванська, 12. Вхід вільний.