Різдвяний Арсенал 2014

ЯРМАРОК  «РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ»

Дати проведення: 17 - 21 грудня  2014 року

Місце проведення:  Мистецький Арсенал

Початок роботи:  17 грудня  з 15:00 до 21:00

Офіційне відкриття :  17 грудня  о 18:00

Організатори  проекту:

НКММК «Мистецький Арсенал»,

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

Мистецький Арсенал гостинно запрошує усіх на ярмарок "Різдвяний Арсенал", який відбудеться з 17 до 21 грудня!

 …Саме тут ваші чарівні мрії стануть реальністю, адже магія різдвяного настрою складається із безлічі ледь помітних деталей – із вашого бажання зробити близькій людині найкращий подарунок, із зустрічей та часу, проведеного із близькими, із запахів меду, кориці і мандаринів, із блиску ялинкових прикрас, брязкотіння срібних дзвіночків і відлуння колядок і щедрівок…

На відвідувачів чекає чарівна різдвяна атмосфера, а також – подарунки на усі смаки, найновіші дитячі книжки, ялинки та ялинкові прикраси, авторські листівки, найбільший ярмарок рукотворів, майстер-класи, вистави, розваги, казкові читання, різдвяні солодощі та частування!

У ПРОГРАМІ ЯРМАРКУ:

 • Подарунки для дітей і дорослих від понад 120 кращих майстрів України
 • Дитячі та мистецьки книги;
 • Більш ніж 60 майстер-класів та читань казок;
 • Музична сцена, ігри, ласощі;
 • Пошта Святого Миколая;
 • Колекція унікальних арт-ялинок;
 • Клуб ілюстраторів Pictoric;
 • Планетарій «Планета казок»;
 • Відео-зона від компанії «Арт-Відео»;
 • Безліч цікавинок на усі смаки!

19 грудня з 17:00 до 19:00 на маленьких відвідувачів "Різдвяного Арсеналу" чекає незабутня зустріч зі Святим Миколаєм! Протягом грудня працює  Пошта Святого Миколая – спеціальна скринька у Мистецькому Арсеналі і сторінка на інтернет-порталі газети "Сегодня", за допомогою яких діти надсилають свої листи з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня Святий Миколай зустрінеться із авторами листів та виконає їхні бажання!

Завантажити бланк листа 

На головній музичній сцені створювати різдвяний настрій будуть: Дитячий фольклорний театр «Дай боже», Київський дитячий хор "Щедрик", колектив "Дитяча опера", хор Муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, хор "Веснівка", гурт  "Шпилясті кобзарі" і бандурист, композитор та аранжувальник Ярослав Джусь, фольк-студія "Правиця", хореографічний ансамбль «Лотос», освітнього культурного центру «Дивосвіт», юні артисти продюсерського центру PARADIZ, переможці дитячої «Нової хвилі», «Дитячого Євробачення», телевізійного проекту «Голос. Діти», Sanremo Junior.

Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів та їх батьків серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів! Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла.  

АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує маленьких школярів та дошкільнят відвідати оновлені Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які традиційно працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь в активностях та навчаннях від компаній Майкрософт, Сингента та Ощадбанк.

Проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ запрошує дітей вимушених переселенців відвідати проект на безоплатній основі. Умови відвідування: організовані групи дітей (до 25 осіб) у супроводі представників державних, громадських та волонтерських організацій, що опікуються вимушеними переселенцями зі Сходу України та Криму. Реєстрація груп за адресою kruzilina@gmail.com

На гостей Різдвяного Арсеналу чекає  колекція унікальних арт-ялинок – авторських інсталяцій, створених молодими українськими художниками у співпраці з партнерами проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Клуб ілюстраторів Pictoric вперше представить  проекти від 18-ти молодих українських художників. Це два календарі з ілюстраціями літніх та зимових вражень: серія малюнків з творчого пленеру в Карпатах та дотепних зображень кози, символу 2015 року.  Ідея в тому, щоб кожен місяць в році відповідав настрою позитивних яскравих ілюстрацій, де кожен автор виразив свої творчі вміння та спробував додати до буденного життя трохи казковості.

Учасники: Олег Грищенко, Олена Старанчук, Анна Сарвіра, Настя Денисенко, Таня Денисенко, Таня Цюпка, Романа Романишин, Андрій Лесів, студія Ліспроліс, Костя Марценківський, Оля Терещенко, Поліна Дорошенко, Юля Твєрітіна, Ілля Угнівенко, Аня Хоменко, Юля Кунщікова, Олена та Валерій Тихонюк.

На Різдвяному Арсеналі навіть далекі зірки та загадкові галактики відкривають свої секрети та стають ближче. Кожен бажаючий зможе відвідати цифровий мобільний планетарій "Планета казок", що представить унікальне новорічне пізнавальне шоу "Новорічні космічні пригоди Баби-Яги". Це веселий освітній інструмент, що відкриє таємниці космосу для дітей до 12 років. Завдяки унікальній проекційній системі на 360 градусів, проекція зображення розміщується купольно, тобто об’ємне відображення анімаційного фільму «огортає» глядача, створюючи абсолютну ілюзію присутності у казці. Новорічні пригоди  Баби-Яги в космосі, де на неї чекає зустріч з персонажами сузір'їв зимового неба, кометами і планетами... чи вдасться героїні знайти свою планету і зустріти Новий рік?

Анімаційна компанія «Арт-Відео» презентуватиме мультиплікаційну українську історію «Різдвяна казка».  Мультфільм озвучили відомі українські співаки – володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, учасник вокальної формації «Піккардійська терція» Ярослав Нудик і співачка Оксана Муха. Сучасна різдвяна казка розгортається у мальовничих Карпатах, куди на прохання Святого Миколая прилітає Ангелятко. Їм на перешкоді стає Чортик, який намагається викрасти подарунки для дітей. Звичайно, ця історія завершується маленьким святковим дивом.

У 2014 році під патронатом Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», який опікується реалізацією соціальної програми «Музей, відкритий для всіх: культура без обмежень», у межах соціальної програми освітнього проекту АРСЕНАЛ ІДЕЙ розпочато реалізацію довгострокового соціального проекту з навчання співу дітей з вадами зору «Cім звуків – сім фарб». Проект передбачає створення дитячого вокально-хорового колективу зі складу вихованців школи-інтернат №11 для дітей з ослабленим зором віком 8-14 років. Даний проект ініційовано солісткою гурту «Почайна» Вікторією Зотовою та підтримано відомим хормейстером із США Констанцією Фортунато. Під час відкриття РІЗДВЯНОГО АРСЕНАЛУ 17 грудня о 18.00 відбудеться дебют колективу.

Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжить свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ. В передчутті Зимових Свят АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ впровадить низку благодійних акцій, аби у найбільш чарівну пору року створити маленьке чудо та святковий настрій для якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги:

 • 18-21 грудня Мистецький Арсенал подарує пізнавальну мандрівку до Києва 40 вихованцям Дитячого санаторного-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» Донецької області. День Св.Миколая діти зустрінуть на Різдвяному Арсеналі, візьмуть участь у програмі Арсеналу Ідей, майстер-класах та цікавих творчих активностях, а також познайомляться з містом. Справжню зимову казку дітям вдалося створити завдяки підтримці  благодійників, компанії  Coca-Cola Україна, ТМ «Пузата Хата», БФ «Мистецький Арсенал».
 • Традиційно на Різдвяному Арсеналі триватиме збір подарунків для дітей, що перебувають на лікуванні в НСЛ «Охматдит», дітей поранених військових, що перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі, а також для дітей, чиї батьки загинули під час проведення АТО.
 • Акція «Одягни ялинку у вишиванку» - прикрасьте українськими орнаментами не тільки свою ялинку, але й ялинку у міській лікарні для тих, хто на Зимові Свята не зможе потрапити додому до своїх рідних. Усі ялинкові прикраси, що будуть зібрані протягом акції, буде передано в  НСЛ «Охматдит» та Головний військовий клінічний госпіталь;
 • На Стенді БФ «ДОДОМУ» під час роботи ярмарку буде оголошено збір коштів для утримання дітей та персоналу першого Центру соціалізації «ДОДОМУ» для хлопчиків віком від 15 років, який було відкрито цього річ на вул. Маяковського, 28-В та на ремонт і облаштування наступного Центру соціалізації для дівчаток віком від 15 років.

БФ  «ДОДОМУ» опікується сиротами, дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітьми позбавленими батьківського піклування та дітьми, які проживають на вулиці.

Звіти АРСЕНАЛУ ДОБРИХ СПРАВ про попередні активності цього напрямку:

http://artarsenal.in.ua/news-795.html, http://artarsenal.in.ua/news-796.html, http://artarsenal.in.ua/news-793.htmlhttp://artarsenal.in.ua/news-796.htmlhttp://artarsenal.in.ua/news-795.html,http://artarsenal.in.ua/news-808.htmlhttp://artarsenal.in.ua/news-814.html

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

УЧАСНИКИ ЯРМАРКУ:

3k-Home

4 HappyPeople

ANGEL HOME

ART HOMYAK

Art Ukraine

ARTBOOKS

BEATIFUL DECOR LAB

BIBLIOPOLIS.COM.UA

BLANKNOTE

BOTTEGA- STORE

BOUQUET

CANON УКРАЇНА

CHORNA&CHEBROVA

CHURCHILL HANDMADE ATELIER

CREAM DREAM   BEAUTY KITCHEN

EDIPRESSE UKRAINE

eMeReN

FULLSPOT – УКРАЇНА

GARDEN HOME

GARMENT FACTORY

GIFTS SHOP

GLOWBERRY BOOKS

GRINAT

HAPPY FLOWER

HOME COLLECTION

LASTIVKA FROM UA

MADEIRHOME

MAYSTRENKO CERAMICS

METRO Cash and carry

MISHA COTTON CLOTHES

MOLESKINE В УКРАЇНІ

NERINE

RADEX

RUKODELIHSES

SAMSUNG ELECTRONICS УКРАЇНА

SENO-ART

SHABBYSHOP

SKY SWALLOW

SOLYANKA

SUNNY-BUNNY TOYS

SVITLO

TM INDIANA

TOYKO

TRAVEL MAP /MOT1VE.ME

TSYPA SHOP

TURTLE

UAHA

V.I.P Майстер Кварцедув

VESELAADRESA

VILLA DECOR

VILLA GRAZIA

VIVIDZONE

WANNABE DECOR

WITHLU

WOODBERRY

WOODFARM

ZOSYA YANISHEVSKA

АННАІС

АРТ-СТУДИЯ ЛІХТАРИК

БАЛТІЯ - ДРУК

БФ «ДОДОМУ»

ВД «ОСОБИСТОСТІ»

Видавництво  «Фонтан казок»

ВИДАВНИЦТВО «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

ВИДАВНИЦТВО «ГРАНІ-Т»

ВИДАВНИЦТВО «ЗНАННЯ»

ВИДАВНИЦТВО «ОСНОВИ»

Видавництво «РОДОВІД»

ВИДАВНИЦТВО «СВІЧАДО»

Видавництво «Урбіно»

ВИДАВНИЦТВО «ЧАС МАЙСТРІВ»

ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА

ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР «12»

ВОВНЯНА КОМОРА

Газета «ДЕНЬ»

ГРУЗИНСЬКА ЕМАЛЬ НА СРІБЛІ

ДАОГОПАК

ДИВО

ДОВЖЕНКО КНИГИ.КАВА.КІНО

ДОРОШЕНКО МАРІЯ

ЖУРНАЛ «МОЙ РЕБЕНОК»

ЗЕРНО

ЗІМІНА МАРИНА

КАЗКОВА МАЙСТЕРНЯ

КЛУБ ІЛЮСТРАТОРІВ PICTORIC

КНИЖКОВА КРАМНИЧКА МАЙСТЕР КЛАС

КНИЖКОВЕ БЮРО

КНИЖКОВИЙ ХМАРОЧОС

Компанія  «АРТ-ВІДЕО»

КОМПАНІЯ «ФРЕЯ»

КОМПАНІЯ ІМ «МИР МЫСЛИКА»

КРИМСЬКА КЕРАМИКА

ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ ШОКОЛАДУ

 

ЛЬВІВСЬКА ФЄЄРІЯ

МАЙСТЕР КНИГ

МАЙСТЕРНЯ «ПУГОВКИ»

МАЙСТЕРНЯ 777

МАЙСТЕРНЯ КАРАМЕЛІ

МАЙСТЕРНЯ КВІГЛІ

МИЛОВАРНЯ  «SOAPFANTASY»

МРІЇ МАРІЇ

НАТУРАЛЬНА КРАМНИЧКА

НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ ВІД ОЛЕСІ ТОКАРСЬКОЇ

ОДЯГНИ ЯЛИНКУ У ВИШИВАНКУ

ПЕКАРНЯ-КАВ’ЯРНЯ «ГАЛИЦЬКИЙ ШТРУДЕЛЬ»

ПИРОГОВА «НИКОЛАЙ»

ПОРТНОВА ЛІЗА

Ранок з 1+1

РІЗДВО З ТЕДДІ

РІЗДВЯНІ ПОДАРУНКИ

Сiмейний фотограф Анна Гордiйчук

СМАРАГДОВА РУКАВИЧКА

СОЛОДКІ ЕМОЦІЇ

СТУДИЯ АВТОРСКОЙ КЕРАМИКИ «АРАБЕСКИ»

Студія «Lyusia»

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «YERSHOV»

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ MIRA DESIGN

Творча майстерня АртБобер

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ЯРЕМКА АНАСТАСІЇ

ТМ «ВКУС ЛЕТА»

ТМ «ІГРОТЕКО»

ТМ «НАВЫРЕЗАЛА»

ТМ «САДИ ПРИКАРПАТТЯ»

ТМ «САМОДЄЛКІ»

ТМ «СПОРТІК»

ТМ «ЯГОТИНСЬКЕ для дітей»

ТОВ «КЕДІС»

ТОВ «МИРОВАЯ КАРТА»

ТОВ «САНТА ДЕКОР»

Умнічка

УМХ

ФАЙНА КОЗА

Фоторамки Ольлi

Цифровий мобільний планетарій «Планета Казок»

Чулан&Чуланчик

ШОКОЛАД PRODAN'S

 

ГОДИНИ РОБОТИ:

17 грудня – робота ярмарку з 15:00 до 21:00

(вхід за запрошеннями, акредитацією, вхідними квитками)

Офіційне відкриття о 18:00

18-21 грудня – з 11:00 до 20:00

21 грудня  –  з 11:00 до 18:00

Загальна вартість вхідного квитка –  50, 00 грн., пільгового квитка – 20,00 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу. 

Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам спілки художників (за наявності посвідчення).

ПРЕС-СЛУЖБА МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:

Тел.: +380 44 288 52 26

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

вул. Лаврська 12

Тел./факс: +380 44 288 52 25

http://artarsenal.in.ua

http://facebook.com/Mystetskyi.Arsenal