У Дніпропетровську вчителі навчалися створювати аудіокниги

У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися два професійні тренінги для педагогів, які працюють в експериментальних загальноосвітніх навчальних закладах за проектом «Медіаосвіта».

Вчителі навчилися працювати з мікрофоном, враховувати технічні складності запису голосу, роботі в програмах з обробки та монтажу звукових файлів, особливостям створення аудіокниг та аудіопостановок для одного й кількох голосів тощо.

Усією цією інформацією надалі вчителі зможуть поділитися зі своїми учнями заради створення якісного медапродукту, який сприяє розвитку творчих здібностей та, одночасно, популяризації книги і читання в Україні.

Ідея проведення подібних тренінгів, координація їхньої роботи та реалізація належать кандидату філософських наук, письменниці Наталії Дев’ятко, доценту кафедри випереджаючої освіти та управління інноваційною діяльністю ДОІППО.

Для перетворення в аудіопостановки були обрані твори для дітей та юнацтва сучасних українських письменників: Тамари Мельниченко, Зірки Мензатюк, Василя Чухліба, Валентина і Яни Бердт, Романа Росіцького, Лесі Мовчун, Володимира Читая, Марини Павленко, Олени Лань, Наталки Малетич, Ольги Бусенко, Ніни Воскресенської, Наталі Хаткіної.

Загалом вчителі озвучили казки і фрагменти повістей і романів тривалістю у майже годину, що є повноцінним аудіозбірником. Наразі всі бажаючі можуть прослухати ці аудіозаписи у мережі Інтернет.

Імовірно, що цей пілотний проект буде першим у циклі подібних аудіозбірників.

Більше фото: https://www.facebook.com