Національний конкурс патріотичного слова «Мрії, відгукніться!»

З 19 го січня по 16 травня 2015 року на території всієї України відбувається Національний конкурс патріотичного слова "Мрії, відгукніться!" 
Проект покликаний розвинути молодіжну літературу, культуру читання позитивної сучасної україномовної літератури в Україні та закордоном, промоцію українських бібліотек і патріотичний розвиток дітей, молоді та дорослого населення як маленьких сіл та містечок, так і великих обласних центрів через творчість. 
Участь в Конкурсі можуть брати як мешканці нашої країни, так і представники української діаспори закордоном.

Часові рамки

19 січня - 25 квітня - прийом творів 
26 квітня - 10 травня - визначення переможців 
10 травня - 14 травня - видання збірника найкращих конкурсних робіт 
16 травня 2015 - нагородження переможців Конкурсу в Запоріжжі в форматі святкового концерту за участі зіркових вокалістів

Умови участі

До участі в Конкурсі запрошуються всі охочі поети та прозаїки, незалежно від віку та статі. 
Учасник/учасниця подає на розгляд Оргкомітету до 25 квітня 2015р. авторські проукраїнські твори за номінаціями: "Проза" (загальний обсяг - до 5.000 символів із пробілами), 
"Поезія" (загальний обсяг - до 50 рядків), 
"Для дітей" (відповідно - до 5.000 символів із пробілами для прози та до 50 рядків - для поезії). 
 
Мова конкурсних матеріалів - українська. 
Твори слід надсилати в електронкою на litmriyi@gmail.com з приміткою "На конкурс", або ж за спеціальною онлайн-формою й зі вказівкою наступних данних: 
- повні ім'я, прізвище та по-батькові автора/ки та, за наявності/бажання - псевдонім, 
- місце постійного проживання (місто, село, селище), 
- повна дата народження. 
За бажання, автори можуть також надсилати власні ілюстрації до своїх творів (разом із ними). 
Надсилання робіт на Конкурс та розміщення їх на сайті www.pershe.info ще не означає жодних призових місць. 
Відзнаки та дипломи видаються виключно офіційним переможцям проекту. Жодних грамот, довідок та дипломів "за участь" не видається ані в паперовому, ані в електронному варіантах. 
 

Визначення переможців

Всі надіслані конкурсні роботи, які пройшли попередню перевірку (лексика, мораль, культура), буде одразу ж розміщено на сайті www.pershe.info для відкритого ознайомлення. 
З 26 квітня по 10 травня 2015р. з загальної кількості конкурсних робіт судді оберуть по 3 (три) переможці в кожній з номінацій, які отримають цінні та пам'ятні призи та відзнаки під час урочистого нагородження, а також - збірники найяскравіших конкурсних робіт. Окрім робіт самих переможців, до збірника за рішенням суддів також потраплять найяскравіші роботи інших конкурсантів/ток. 
Надсилаючи роботу/и на Конкурс, автори несуть повну відповідальність за дотримання авторських прав. 
В разі виявлення порушення/ь авторських прав конкурсантами до підведення підсумків та друку збірників - такі учасники/ці дискваліфікуються; якщо такий факт став відомим вже після роздруку збірників - такі учасники/ці несуть повну відповідальність перед справжніми правовласниками відповідно до чинного законодавства. 
 

Суддівська Рада

Склад Суддівської Ради обирає та затверджує Оргкомітет з числа відповідних провідних діячів: письменників, літераторів, видавців та критиків. 
З метою попередження хабарництва та підсуджування, її склад не розголошується до урочистого нагородження переможців. 
Самі представники та представниці Суддівської Ради не можуть бути конкурсантами/ками. 
 

Фінансовий бік проекту

Участь в проекті - безкоштовна 
Надсилаючи власну роботу на Конкурс, автори автоматично погоджуються на подальші безоплатні розміщення своїх робіт на сайтах організаторів та/чи партнерів проекту та, в разі відповідного проходження - у збірнику найяскравіших робіт проекту. 
Учасники самостійно покривають власні витрати на надсилання конкурсних робіт (інтернет) та, в разі перемоги в проекті - транспортні витрати на дорогу на/з нагородження в Запоріжжі 
Конкурсом не передбачено жодних гонорарів авторам конкурсних робіт 
Паперові збірники найяскравіших конкурсних робіт буде видано за рахунок організаторів і партнерів проекту та благодійних внесків. 
Друковані примірники буде безкоштовно вручено абсолютним переможцям проекту, в разі продовження на той час війскових дій - бійцям на передову та, частково, до бібліотек України. 
Всі ж інші конкурсанти та бажаючі зможуть безкоштовно отримати електронну .pdf-версію збірника. 
 

Нагородження переможців

Нагородження переможців національного Конкурсу патріотичного слова "Мрії, відгукніться" відбудеться 16 травня 2015 року в Запоріжжі в форматі святкового концерту за участі зіркових вокалістів та дитячо-юнацьких талантів. 
Абсолютні переможці отримають цінні та пам'ятні призи та подарунки та збірники найкращих конкурсних творів. 
Вхід на захід - вільний та безкоштовний.

http://www.pershe.info