Фронтова концертна бригада Українського радіо звітує

Навіть на війні людина не може жити лише війною. Пам’ятаючи про це, ведучі Українського радіо Дмитро Хоркін і Тетяна Литвинова виступили ініціаторами і створили разом з колегами з Національної радіокомпанії України та популярними артистами естради  Фронтову концертну бригаду, яка регулярно вступає з концертами на підтримку Української Армії.
 
Перший концерт – для бійців батальйонів «Донбас» та «Айдар» у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва – відбувся ще наприкінці листопада минулого року. Відтоді було проведено близько двох десятків таких акцій - в Українському Домі, Національній музичній академії, Центрі народної творчості «Печерськ» і безпосередньо у військових частинах та госпіталях.

За словами Тетяни Литвинової, концерти діляться на дві групи – для цивільних на підтримку військових та виступи, власне, на фронті. Останні, зізнається Тетяна, пов’язані з небезпекою, однак спілкування з військовими дає натхнення. Дмитро Хоркін каже, що готуючись до цієї діяльності, намагалися врахувати помилки попередників, які організовували подібні поїздки. Зокрема, щодо того, якими повинні бути виступи або ж про що краще говорити з бійцями. З психологами не радилися, але зі спілкування вивели для себе формулу: про бої не варто розпитувати, краще самим розповісти щось позитивне.

На заклик організаторів відгукнулися і вже долучилися до роботи Фронтової концертної бригади легенда Українського радіо, диктор, заслужений артист України Петро Бойко, композитор Юрій Васильківський, народні артисти Анатолій Матвійчук, Віктор Шпортько, Фемій Мустафаєв, Олександр Злотник, Вадим Крищенко, ВІА «ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ», державні і культурні діячі – Дмитро Павличко, Степан Хмара, Олександр Мороз та перший Президент України Леонід Кравчук.

Отримані під час благодійних акцій і концертів кошти витрачаються на допомогу воякам. Зокрема, днями сформовано та відправлено «Новою поштою» посилку для бійців 30-ої бригади танкового батальйону Збройних Сил України в м. Артемівськ Донецької області. У  пакунках – тактичні ліхтарики, цифрові рації, берці, чоботи, гігієнічні засоби, шкарпетки, патріотичні сувеніри.

Фронтова концертна бригада продовжує свою роботу і дякує всім небайдужим за допомогу.

Інформаційна підтримка: Національна радіокомпанія України, в.о. генерального директора НРКУ Анатолій Табаченко, директор ТО «Культура» Олександр Денисенко,  заст. директора, головний редактор головної редакції програм та випуску ТО УР-1 Іван Діденко; Газета «Культура і життя», журналістка Людмила Чечель; Портал «Телекритика», шеф-редактор Наталія Лигачова; Портал «Жінка-українка», упорядниця Тетяна Пероганич-Череп.

Організаційна підтримка: директор Українського Дому Юрій Стельмащук, заст. директора Центру технічної та художньої творчості «Печерськ» Тетяна Рощина, худ. керівник Народного хору «Дарничанка» Петро Андрійчук, ректор Національної музичної академії України Володимир Рожок.

http://www.nrcu.gov.ua