Хоркін Дмитро

Українське радіо запускає серію інтерв’ю з митцями Донбасу

На Першому каналі Українського радіо впродовж серпня вийде серія інтерв'ю «Мистецькі надра Донбасу» із відомими митцями-донбасцями, які вимушені були покинути домівки через військові дії. Про це повідомив автор програми Дмитро Хоркін.

«Мистецькі надра Донбасу» виходитиме у прямоефірному спецппроекті журналіста Дмитра Хоркіна «Донбас-UA» щонеділі о 12.20 на Першому каналі УР. Гості розкажуть, чи вдається продовжувати свою творчу діяльність після вимушеного переселення та з якими проблемами вони стикаються.

Такий народ ніхто не переможе!

15 квітня в Українському Домі відбувся великий благодійний концерт на підтримку Українського Війська. Талановиті, харизматичні Дмитро Хоркін і Тетяна Літвінова розпочали його під гучні оплески глядацької зали. Люди аплодували митцям-патріотам, які так багато роблять для того, аби підтримати бійців на сході, аби не плакало небо нашого буття гіркими сльозами втрат, аби закінчилася війна і знову мальвами різнобарвними квітла мирна українська земля. 

Пісня-присвята бійцям АТО - стала «Піснею року»!

Пісня-присвята бійцям АТО "Ти не плач" Tatyana LitvinovaDmytro Khorkin стала ПІСНЕЮ РОКУ на "Пісенному вернісажі - 2015"!Це чудова новина, бо і пісня чудова, і виконавці - люди, які знають про що співають, виконують її з душею.

Вони професійні ведучі улюблених усіма нами програм на Національному радіо, вони патріоти рідної країни і волонтери, які сьогодні активно займаються благодійністю, спрямовуючи її на допомогу українським воїнам.

"Жінка-УКРАЇНКА" вітає переможців. Хай ця перемога буде не останньою! Перемагають справжні українці - переможе і УКРАЇНА!

https://soundcloud.com/dmitrykhorkin/qrjc3scukrh3

 

Фронтова концертна бригада Українського радіо звітує

Навіть на війні людина не може жити лише війною. Пам’ятаючи про це, ведучі Українського радіо Дмитро Хоркін і Тетяна Литвинова виступили ініціаторами і створили разом з колегами з Національної радіокомпанії України та популярними артистами естради  Фронтову концертну бригаду, яка регулярно вступає з концертами на підтримку Української Армії.
 
Перший концерт – для бійців батальйонів «Донбас» та «Айдар» у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва – відбувся ще наприкінці листопада минулого року. Відтоді було проведено близько двох десятків таких акцій - в Українському Домі, Національній музичній академії, Центрі народної творчості «Печерськ» і безпосередньо у військових частинах та госпіталях.

Дмитро Хоркін:«Українці почали самі брати на себе відповідальність за свою країну і за свої життя»

Дмитро Хоркін – харизматична і цікава особистість. Про цього молодого, талановитого чоловіка багато чого можна розповісти, бо в творчому, професійному житті досягнуто ним немало. Але сьогодні наша розмова про інше, про те, як багато може зробити людина, коли має бажання й любов до країни в якій народилась і живе. 

- Дмитре, Вас знають і поважають як талановитого ведучого багатьох улюблених програм українського радіо, але віднедавна Ви ще й активно ведете волонтерську роботу. З чого все розпочалось? 

- Усе розпочалось з Євромайдану, коли я разом зі своєю колегою Тетяною Литвиновою домомагали людям на Майдані під час сильних морозів, а потім (після перемоги Революції
Гідності), з початком агресії Росії  в Криму, а згодом і на Донбасі, - ми започаткували прямоефірні спецпроекти на Національму радіо України.

Це були ефіри, де ми порушували надважливі теми, робили прямі включення із зони АТО, підтримували бійців. Потім нас, як ведучих не лише радіопрограм, а й концертів, запрошували вести різноманітні заходи на підтримку Української Армії. Нині ми не тільки ведемо, а й повністю організовуємо концерти і в Києві, і у прифронтовій зоні АТО.

Радіо «Культура» запустило спецпроект журналістських розслідувань «На чисту воду»

Національна радіокомпанія України (НРКУ) у новому сезоні запустила спецпроект журналістських розслідувань «На чисту воду». Про це «Телекритиці» повідомив її ведучий Дмитро Хоркін.

Програма виходить в ефірі Українського радіо «Культура» (УР-3) щонеділі о 20.00.

«Знакова постать» з Дмитром Хоркіним

Поетеса Тетяна Череп-Пероганич і радіоведучий Дмитро Хоркін у передачі «Знакова постать» на національному «Радіо Культура» говорили і про портал «Жінка–УКРАЇНКА».

Зокрема, відбулася презентація пісні «А я щасливий чоловік», яку створили Іван Пустовий і Тетяна Череп-Пероганич: http://schedule.nrcu.gov.ua

Текст і фото опубліковані на умовах CC BY-SA 3.0.

Об'єднати вміст