Турнікети для воїнів

У Макарові, під час презентації книги «Воїнам Світла» познайомилася з чудовою людиною Олександром Кобиляковим. Чекала від нього віршів, бо ж знала, що він один із авторів збірника, але в Олександра, як виявилося є окрім поезії, ще одна справа, яка корисніша нині і потрібніша за всі інші. Цей молодий чоловік розробив і виготовляє тут, в Києві, річ,яка вкрай необхідна бійцям на передовій.

Багатофункціональний турнікет (джгут) УКРОСПАС, розроблений Олександром Кобиляковим, призначений для зупинки кровотечі при пораненнях чи травмах, а також здатний виконувати ті завдання, які не може виконати жоден в світі турнікет. Виготовляється з якісної стрічки, вздовж всього турнікету вшита внутрішня стрічка, що дозволяє розподіляти рівномірне навантаження на тканини кінцівок, які затискаються.

Вороток з алюмінієвого сплаву, легкий та міцний, на якому знаходиться рифлення, що допомагає утримувати механізм при затягуванні. Всі шви прошиті міцною, якісною ниткою. Загальна довжина турнікету 1,32 – 1, 35 м., ширина 50 мм., що дозволяє накласти турнікет взимку на теплий одяг, також турнікет можна накласти на будь-яку частину тіла постраждалого (кінцівки, шия, груди, таз, артерії в області тазу). З легкістю накладається однією рукою. Пряжка закрита клапаном, для захисту м'яких тканин. Конструкція пряжки дозволяє зафіксувати турнікет при накладанні на шию чи груди без застосування текстильної застібки (липучки). Фіксатор затяжного механізму виготовлений із сталі. Унікальне ребро жорсткості, не дозволяє значне деформування основи турнікету при затисканні та слугує для додаткової фіксації воротка, тобто, якщо навіть під час затискання вороток зіскочить з руки, він не розкрутиться. Присутній маячок, для записування часу накладання та кишенька, для невеличкого олівця. Розміри в складеному стані 170х50х50 мм., вага 0,16 кг.

Багатофункціональний турнікет (джгут) УКРОСПАС може працювати, як шість в одному:
- ефективний засіб для зупинки кровотечі;
- при накладанні шини;
- тиснуча пов'язка, або для підтримки бандажу;
- фіксація тазу при переломах та накладання для зупинки артеріальної кровотечі в області тазу;
- один - три турнікети можна використовувати, як евакуаційну петлю; 
- два-чотири турнікети, як ноші;

Якщо він чим і поступається американським чи китайським турнікетам, то тільки значно меншою ціною.

Тел. +380971071101

Про інші розробки, які можуть врятувати життя нашим захисникам, див.:

https://www.facebook.com/groups/ukrospas/?fref=nf

Тетяна Череп-Пероганич