«Осінь у камуфляжі» презентували в Івано-Франківську

29 квітня в Івано-Франківській обласній універсальній бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація колективної збірки патріотичної лірики «Осінь у камуфляжі». Книга побачила світ минулого року, до неї увійшли вірші тридцять одного поета з різних регіонів України. До співавторства долучилися і семеро івано-франківчан, які вирішили презентувати «Осінь у камуфляжі» у себе на Прикарпатті.

На літературно-мистецький захід були запрошені не тільки літератори області, але й ті, кому присвячена ця патріотична збірочка – наші Воїни Світла. Стримані і непоказні, але такі мужні і відважні, вони слухали вірші і слова вдячності на свою адресу всіх, хто був запрошений до виступу. Поміж віршів впліталися пісні: як відважні та войовничі у виконанні барда і співавтора збірки Олександра Кухарука, так і чуттєві та світлі у виконанні сонячної Оксанки Савчук, під акомпанемент талановитої піаністки Тетяни Ралько.

Ведучими заходу були дві чарівні жінки: поетеса та очільниця міжрегіонально-поетичного клубу «Об’єднані словом» Леся Геник і працівниця бібліотеки Ірина Бурда. Душевне спілкування стало запорукою затишної і невимушеної атмосфери. Навіть наші стримані бійці просвітліли і, ніби на якийсь час забули про важкі воєнні будні. Вони дякували організаторам заходу і співавторам збірки за таку теплу підтримку, їхні очі горіли якимось особливим блиском, що, наче вогник надії, підживлював нашу віру у краще майбутнє України.

Від імені воїнів АТО виступив молодий боєць Дмитро Євдокимов, який подякував співавторам збірки за щиру підтримку словом, за співпереживання і незламну віру в перемогу.

Своїми враженнями від збірки і літературно-мистецького заходу поділилися письменник, літературознавець і  громадсько-культурний та політичний діяч Степан Пушик, письменниця Марія Ткачівська і журналіст Ігор Лазоришин.

Під кінець пані Ірина запропонувала поаплодувати нашим мужнім патріотам на знак вдячності і подарувати кожному з них теплі дружні обійми. І воїни, і присутні були зворушені, в жінок на очах блищали сльози, серця переповнювали емоції – світлі, щирі і незабутні. Теплі слова побажань і подяки зринали з вуст кожного. Найперше, що всі бажали нашим воїнам – це повернутися додому живими, з перемогою. Кожен боєць отримав в подарунок книгу “Осінь у камуфляжі” з автографами івано-франківських співавторів збірки. Присутнім було запропоновано долучитися до пожертви для друку нового тиражу збірочки, який буде розповсюджений серед наших бійців. Адже, як зазначила Леся Геник, духовного хліба воїни АТО потребують так само, як і харчів, одежі та боєприпасів.

Більше фото:https://www.facebook.com

Наталя Данилюк