![Минута осознания](https://zhinka.files.wordpress.com/2015/05/d0bcd0b8d0bdd183d182d0b0-d0bed181d0bed0b7d0bdd0b0d0bdd0b8d18f.jpg?w=212&h=300)
Прем’єра фільму «Хвилина усвідомлення». Дебют молодого режисера Кирила Кужалева.
21 травня о 19.00. Будинок кіно. Синя зала.
«Хвилина усвідомлення»
- Назва: «Хвилина усвідомлення»
- Рік: 2015, країна: Україна
- Режисер: Кирило Кужалев
- Автор сценарію: Ольга Тичина
- Композитор: Олег Разумовський
- Жанр: Драма, мелодрама.
- Хронометраж: 01:25
- В головній ролі: Юлія Сак
- В ролях: Іван Соснитський, Юлія Барок, Юля Пстига, Микола Коваль, Оксана Усова – Бойко, Ваня Кульба, Наталія Козютинська, Сабіна, В’ячеслав Дойніков, Антон Мельников, Олег Колотилюк, Євген Степанов, Олег Працюк, Мар’яна Леонтович, Владик Степанчук, та інші.
Фільм «Хвилина усвідомлення» складається з короткометражних фільмів: «Занепале древо», «Хвилина усвідомлення», «Мама», «Клітка», «Портрет». Цикл фільмів присвячений переосмисленню людських цінностей.