Book World Prague — Міжнародна книжкова виставка-ярмарок та літературний фестиваль

214 травня у Празі розпочала роботу 21-а Міжнародна книжкова виставка-ярмарок та літературний фестиваль — Book World Prague (Світ книги Прага). Цього року завдяки українській громаді Чеської Республіки Україна представлена окремим павільйоном — Національна експозиція «Українській дім» та власною програмою заходів.

Видавництво «Кальварія» в Празі представляє власник і керівник Петро Мацкевич, який, окрім загальних заходів, має щільний графік зустрічей із чеськими видавцями та перекладачами.

«Для Book World Prague-2015 ми підготували окремий каталог прав, до якого включили близько 70 титулів переважно українських авторів. Це твори різних жанрів і напрямків: художня й дитяча література, науково-популярні та професійні книжки. — коментує Петро Мацкевич. — Важливим є й те, що деякі з авторів, чиї твори представлені в каталозі, вже так чи інакше були представлені чеській публіці: радіо читаннями, публікаціями в часописах тощо».

4-logo-U-cz (2)

До українських учасників, які беруть участь у роботі Національної експозиції, також долучилися: видавництва «Апріорі», «Астролябія», «Карпати», «Ліра» та інші, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка, ТДВ «Патент», письменники Мирослав Дочинець, Юрій Андрухович, Вікторія Андрусів, Анатолій Крат, Ігор Померанцев, Галина Бабак, Галина Петросаняк, Юрко Винничук та інші.

1 3