Оголошено прийом творів на здобуття літературної премії імені Коцюбинського

1 червня 2015 р. оголошується прийом авторських творів на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського. Премія існує з 1981 р. і опікується Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою організацією Національної спілки письменників України.

На розгляд журі приймаються книги у кількості трьох примірників, випущені друком протягом останніх трьох років: проза, поезія, літературознавчі і публіцистичні праці, краєзнавчі розвідки, в яких, як зазначено у положенні про Премію, «відображено гуманістичні ідеали, звеличено красу природи і людських помислів та діянь, одвічне прагнення народу до незалежності, свободи, духовного розквіту».

Заявка має містити анотацію з короткою характеристикою твору та відомості про автора із зазначенням його контактних реквізитів. Матеріали надсилати до 1 вересня ц. р. поштою на адресу Вінницької обласної організації НСПУ: 21050, Вінниця, вул. Соборна, 72, офіс 205.

Журі визначить, оголосить і преміює переможця 17 вересня, у день народження подільського Сонцелюба, у Вінницькому літературно-меморіальному музеї  М. М. Коцюбинського.

Андрій Стебелєв,
прес-секретар Вінницької ОО НСПУ