Лерія Кот — біографія

Лерія Кот (справжнє ім’я Носова Альона Василівна) народилася 3 серпня 1997 року в селі Усівка Згурівського району Київської області.

Навчалася в Усівскій НВК (2003–2006) та Лизогубовослобідській ЗОШ (2006–2014). Зараз навчається в НПУ імені М.П. Драгоманова.

Дебютувала в газеті «Сільський Вісник» з твором «Нечемна Фіалочка» 2013-го року.

В 2014 році отримала грамоту від будинку дитячої та юнацької творчості за активну участь у районному етапі конкурсу «Власні твори».

З 2014 року є активним учасником проектів видавництва книг «Лілія» та «Склянка Часу*Zeitglas».

2015 року взяла участь в альманасі «Самоцвіти України». А також цього року вийшла перша книга у віршах «Відьми і любов», яка містить одну містичну поему.

Про псевдонім

Я не знаю, чому люди вигадують псевдоніми. Власний псевдонім я вигадала лише тому, що мені ніколи не подобалось власне ім’я.

Як ви вже зрозуміли мені подобалось ім’я Лера, але називались Валерією я не мала жодного бажання. І одного разу я просто відкинула цю зайву частинку «Ва», яка робила ім’я важким і геть не підкреслювала мою особистість.

Інша частина псевдоніму «Кот» в перекладі з англійського «Cot» означає «лікарняне ліжко», це відображається в творах про психів яких часто забирають до лікарні на реабілітацію. Отже «Кот» просто підкреслює любов до написання творів про психів чи просто будь-яких творів з елементами невідомого, жаху та нестандартного мислення.

Мої читачі часто трактують «Кот» як переклад з російської «Кіт», тож нехай, коли пишу світлі твори я буду мати й таке значення.