Положення про поетичну премію «Ордену Карпатських Лицарів»

1. Премія присуджується за кращі поетичні твори написані чи видані окремою збіркою українською мовою протягом двох років у період до Дня Незалежності України.

2. Премія вручається, разом із посвяченням у лицарі «Ордену Карпатських Лицарів», на фестивалі «Карпатський Пегас» 21 серпня щороку.

3. Переможці визначаються компетентним журі. Висунення кандидатів на нагороду відбувається публічно у мережі Інтернет. Допущеним до конкурсу вважається автор, чия добірка із 10 віршів опублікована на сторінці https://www.facebook.com/lycar.karpat. Право публікувати добірку на сторінці мають тільки члени журі, які попередньо розглядають добірки, надіслані авторами на електронну пошту (адреса вказана нижче). 

4. Переможці відзначаються у двох номінаціях: краща поетична книга та краща добірка із 10 віршів, опублікованих на сторінці конкурсу у Фейсбук (https://www.facebook.com/lycar.karpat )

5. Добірка до публікації на сторінці допускається чи не допускається членами журі 
без пояснень. Добірки авторам слід надсилати особисто разом із вказаним правильно іменем та прізвищем на адресу: lycar_karpat@ukr.net до 15 серпня 2015 року. Доступ до електронної скриньки мають усі члени журі.

6. Книги (по 4 примірники) авторам слід надсилати особисто на адресу: Закарпаття, Іршавський район, село Довге, Нова пошта, відділення №1, Василю Кузану (0976881925). Книги надсилати до 15 серпня (за штемпелем). Автори книг у обов’язковому порядку теж надсилають по 10 віршів із книги, що подається на конкурс, у електронному варіанті на вказану вище електронну адресу.

7. Твори учасників конкурсу обговорюються публічно. У обговоренні можуть брати участь усі бажаючі. Єдиним ресурсом для публікації матеріалів про допущені до конкурсу твори та самих творів є сторінка конкурсу у Фейсбуці. Кожен читач має право висловити свою думку під публікацією в коментарі на вказаному ресурсі. Журі бере до уваги тільки рецензії, відгуки та обґрунтовані коментарі під публікацією. Кожен коментар має рівень дорадчого голосу. У полеміці вітаються лицарські традиції.

8. Члени журі конкурсу: Анатолій Кичинський (Херсон), Олег Соловей (Донецьк), Олександр Косенко (Кіровоград), Маріанна Кіяновська (Львів), Євген Баран (Івано-Франківськ), Василь Кузан (Закарпаття), Віктор Мельник (Вінниця), Барбара Редінґ (Донецьк). Член журі має право при обставинах, коли особисто не може брати участь у засіданні, рекомендувати на своє місце іншу людину.

9. Головування у журі кожного року переходить до іншого чоловіка. Голова журі має право на два голоси. 

10. Переможці (перше місце) у кожній номінації отримують грошову премію.

11. Переможці та по 10 кращих, на думку журі, авторів у кожній номінації отримують право безкоштовно публікуватися у щорічному альманасі, який буде видаватися до наступного фестивалю.

12. Ні вікових, ні гендерних, ні національних, ні жодних інших обмежень для участі в конкурсі немає. Головним критерієм при оцінці книг та добірок є тільки художня вартість та формальна довершеність текстів.

13. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.