Названо переможців ІІІ міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Названо переможців III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора", організованого літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas».

Це  літературне змагання поетів полягатало у висвітленні проблем  духовного минулого, нинішнього та майбутнього розвитку  України. Редакція журналу «Склянка Часу*Zeitglas»   ознайомило широке коло читачів з найкращими зразками нинішньої поезії, котра не знає кордонів та утисків цензорів.

До конкурсного розгляду бралися твори українською та російською мовами. У зазначений термін до редакції журналу надійшло 2524 твори сучасних авторів з України та зарубіжжя.

Конкурс відбувався у два тури.

Переможцями названо:

1-е місце: Позняк Надія, (*1960 р.,  м.Суми) за твір «І КОЛИ ТИ ПОКИНЕШ ОЦЮ КРАЇНУ…»

2-е місце: Доленник Інна, (*1966., м.Кривий Ріг) за твір «ВДЯЧНІСТЬ»

3-е місце: Залізняк Світлана-Майя, (*1963 р.,  м. Полтава) за твір «ПЛАНЕТА ЛЮДЕЙ»

Лауреатами конкурсу стали: Влащик Валерія (м.Маріуполь),  Дацків Андрій (м.Львів), Мельник Анатолій (м.Марганець), Романюк Микола (м.Долинська, Кіровоградщина), Торон Вікторія (м.Сан Хосе, США) .

Цього року було ВПЕРШЕ відзначено дипломом й автора, твір якого набрав найбільший рейтинг оцінки прямого обговорення у КОММЕНТАРЯХ на сайті конкурсу. Цим стала  Іськова (Миклащук) Олена (с.Вербівці, Хмельниччина). 

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Інші, відзначені  рішенням конкурсного журі роботи, були опубліковані на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

Журі конкурсу "Чатує в століттях Чернеча Гора"

Більш розлого про конкурс на сайті: zeitglas.io.ua/story