П'ять радостей вихідного дня

12139939_478189535686381_6983438474172551788_oНедарма кажуть, що перед тим, як взятися за будівництво чогось великого, не дай померти малому. Журналіст, громадський діяч Анатолій Сєріков, реалізуючи, здавалося б, прості ідеї, робить неймовірно важливу річ – звичайне село Веприк поступово й впевнено перетворює на візитну карточку Бобровицького району Чернігівської області. 

Нещодавно саме тут за його ініціативи та при підтримці Фундації Петра Тронька урочисто відкрито Музей імені Петра Тронька, далі – ентузіаст  взяв під опіку приміщення місцевої школи, де було відкрито цікаву виставку.

Сьогоднішній день став також не менш цікавим і насиченим через п’ять причин.

Ось, що Анатолій Сєріков сам про це розповідає: 

- День Учителя приніс активістам Музею Фундації Петра Тронька, які приїхали у село Веприк на Чернігівщині, аж П'ЯТЬ (!!!!!) приємностей! 

1. Ми подарували найстаршій волонтерці Фундації учительці-пенсіонерці Ользі Юріївні Фесенко-Сєриковій справжнісіньке ДЕРЕВО - ДВОРІЧНИЙ ДУБОК! І посадили його разом із нею!

2. Ми заклали ЕКОЛОГІЧНИЙ СКВЕР: розчистили найбільші чагарники пустирища у самому центрі села неподалік сільської Ради, школи та Музею-садиби Фундації Петра Тронька, і висадили там на першій просіці перші десять дерев!

3. Олена Діаківська разом із донькою Катрусею привезли кілька кущів хризанем і висадили їх на центральному квітнику Музею-садиби Фундації обіруч банера із портретом Петра Тронька!

4. Ми не лише голосно співали пісень після перекусу на свіжому повітрі, але й збирали та лущили горіхи хворим на церебральний параліч дітям-інвалідам, якими не перший рік опікуємося разом із ГО «Церебрал». Шкарлупу з горіхів не викинули, використали для мульчування і прикраси клумб Музею-садиби.

5. На подвір'я Музею прибилося двоє гарнесеньких котеняток! Ми нагодували й прихистили малят.

...Приєднуйтеся до нас у наступні вихідні!

Цікаво, змістовно, щиро. І в усьому цьому нема нічого особливого, окрім бажання зробити світ навколо себе добрішим і світлішим. Кожному з нас це під силу. Варто тільки захотіти!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич