Невтомні пропагандисти української народної пісні

В Бориспол_19 вересня народний аматорський фольклорний колектив «Вербиченька» із села Рудьківка Бобровицького району Чернігівської області взяв участь у святкуванні 1000-річчя міста Борисполя. В числі інших фольклорних колективів рудьківчани виступали на сцені, встановленій на центральній площі міста. Глядачі тепло приймали виступ «Вербиченьки», який супроводжувався оплесками і вигуками «Браво!».

В Переяслав-ХмельницькомуВ Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» (м.Переяслав-Хмельницький) 3 жовтня відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Переяславський ярмарок». Почесними гостями заходу стали народний депутат України Микола Томенко, учасники відомого вокально-інструментального ансамблю «Кобза», які розпочали свою професійну діяльність ще у 1971 році.

Цього року у «Переяславському ярмарку» взяли участь майже вісімдесят талановитих майстрів та більше двадцяти аматорських фольклорних колективів та солістів з дев’яти областей України, а саме з Київської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Івано-Франківської. Серед учасників фестивалю був і народний аматорський фольклорний колектив «Вербиченька» (художній керівник Віра Облакевич).

В НіжиніВ суботу, 10 жовтня, в Ніжині містяни та гості міста ярмаркували на Покровському ярмарку. Різноманітна і цікава була програма заходу. Виставки-продажі промислових товарів та продукції підприємств і місцевих виробників, майстер-класи, розважальні атракціони та інше. І, звичайно ж, порадувала всіх концертна програма. В ній взяли участь хор та духовий оркестр Ніжинського училища культури і мистецтв ім.М.Заньковецької, вихованці Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, хор «Світич» Ніжинського державного університету ім.М.Гоголя та ще багато-багато колективів із Ніжина та Ніжинського, Куликівського районів, міст Прилуки, Чернігова. Отримав запрошення виступити на Покровському ярмарку і народний аматорський фольклорний колектив «Вербиченька». Тож рудьківчани із задоволенням співали для всіх, хто цього для ярмаркував в Ніжині.

Людмила ХВОЯ

DSC_1077

DSC_1062

DSC_1056