Вікторія Гранецька — біографія

Вікторія Гранецька народилася 24 березня 1981 року у мальовничому селі Юрівка, що на Вінниччині, у родині поляка та українки. Фах практичного психолога здобула у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. 

2011 року дебютувала у прозі з романом «Мантра-омана», який отримав гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» і викликав чималий резонанс у читацьких колах. Наступна книга — антиутопія «ТІЛО™» увійшла до шорт-листа Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2013» у номінації «Красне письменство», згодом — і до списку «80 кращих українських книжок останнього десятиліття». У вересні 2015 року вийшов «Щасливий» — третій роман письменниці, створений на основі дивовижної реальної історії, що трапилася у Вінниці. Роман нагороджено спеціальною відзнакою «Коронації слова» у почесній номінації «Гранд Романи» та опубліковано у київському видавництві «Нора-Друк». 

Неримовану поезію відкрила для себе порівняно нещодавно, але це захоплення вже принесло авторці диплом лауреата VІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2015» та лауреатство у Міжнародному поетичному конкурсі «Намалюй мені ніч» від журналу «Склянка часу*Zeitglas»