Оголошено V-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено V-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора»

Це літературне змагання поетів має відбуватися до Всесвітнього дня книги відповідно темі ліричного віршу «ХТО ЖИВ ІЗ КНИГОЮ, ТОЙ ДВІЧИ ЖИВ!», і полягає у художньому втіленні значення Книги у становленні людини.

УВАГА!

Спеціальний випуск ВІСНИКА конкурсу буде презентовано на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», що відбудеться 20-24 квітня 2016 року у м.Києві.

Умови конкурсу:

Аби надіслати свій твір, слід спершу придбати (будь-яку) книгу / книги видавництва "Склянка Часу*Zeitglas" (натисніть на це посилання http://zeitglas.io.ua/s217052/ , аби переглянути та вибрати книги).  В такий спосіб учасник доводить справою свою щиру участь у конкурсі.

Книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.

Мова написання – українська або російська;

обсяг твору – обмежується «повними» двадцятьма рядками

(п‘ять класичних чотиривірши).

Тврори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ!

вік учасників – не обмежений.

кількість творів – ОДИН!

Термін подання творів до 15 квітня 2016 року.

Редакция СЧ приймає до розгляду авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора ( із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону, е-пошта).

* тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)

*прозові твори не приймаються.

*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

Тексти надсилалися на електронну адресу: zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою

«Поетичний конкурс ХТО ЖИВ ІЗ КНИГОЮ, ТОЙ ДВІЧИ ЖИВ!»

Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковані на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу "Склянка Часу*Zeitglas"

Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть  публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

По завершенню терміну прийому творів ( опісля01 травня 2016 року плануємо видання Віснику V-го Міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора". Який зможе придбати кожний атор-учасник, замовивши його примірник (примірники) в редакції. В такий спосіб автор може долучитися до обговорення усіх допущених до конкурсу творів на цьому сайті.

Більш розлого –на сайті журналу:

 http://zeitglas.io.ua/s2287982/ogolosheno_v-y_mijnarodniy_poetichniy_konkurs_chatu_v_stolittyah_chernecha_gora

Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net