Масляна на Поштовій

UAmadeFest_Maslyana_vertЩо? – Святкування Масляної

Де? – на Поштовій площі

Коли? – з  6 по 13 березня,  11.00 до 21.00

Вхід безкоштовний

6 - 13 березня приходить час найвеселішого і смачного свята :) Майже тиждень  на Поштовій всi разом проводжаємо зиму, зустрічаємо весну, святкуємо Масляну, танцюємо, купуємо один одному подарунки, граємо, співаємо, бавимось на гойдалках, ласуємо найсмачнішим, беремо участь у конкурсах та весело розважаємось:)

У рамках святкування 6,7 та 8 березня відбудеться грандіозна ярмарка від UAmadeFest: здивує як ніколи ;) Новий формат та ще більше свіжого повітря, більше місця. Екслюзивні речі, починаючи від народних хендмейдерів, закінчуючи українськими дизайнерами.  Подарунки UAmade  - якість, гордість та ексклюзив. Всі придбані речі у наших майстрів заряджені на щастя, успіх та обов’язково стануть оберігом для сім’ї.

Чоловіки зможуть придбати подарунок до свята 8 Березня чарівним дівчаткам та жінкам, поки останні набираються натхнення та енергії. Сукні, світшоти, прикраси, предмети побуту та безліч найкращих подарунків.

Насолоджуємось відпочинком та смачними стравами перед Великим постом.

Круто відсвяткуємо Масляну, поєднаємо традиційні гуляння та сучасні розваги. Ми поважаємо наше коріння , даємо новий подих та життя  вже встановленним традиціям.

Гори млинців, вареників та пирогів, котрі відвідувачі зможуть з’їсти на швидкість.

У нас можна не тільки відпочити, розважитись  в зоні Міні – лунапарку, а  й відвідати традиційні страви із найрізноманітнішими начинками, котрі вразять найвибагливішого поціновувача смачно попоїсти.

Ігри та конкурси, подарунки та веселі  усмішки, танці та виступи українських гуртів на сучасний лад.

Ми не обмежуємо, а дозволяємо все. Не пропустіть найцікавіше святкування Масляної на Поштовій площі, котра проходитиме з 6 по 13 березня.

А в останній день Масляної – спалимо  разом солом'яне опудало.

it's a party time!

П.С. Слідкуйте за нашими анонсами у FB.