Аби завжди в душі жінок горів вогонь кохання! (фото)

02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (3) Свято Міжнародного дня прав жінок і миру
в територіальному центрі ветеранів

Напередодні 8-го березня 2016 р. святково одягнені ветерани заповнили бар-висто прикрашений актовий зал територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради. А як же: сьогодні святкується один з улюблених празників чоловіків – Міжнародний день прав жінок і миру!

Свято відкрила директор терцентру Н.В. Біневська, яка побажала жіночому складу ветеранів, неперевершеному своїми якостями – силою духу, терпіння і любові:

Неначе сніг, хай сум розтане,
Добром і ласкою зігрітий,
І біла смуга в долі стане –
На все життя, у цілім світі!

Тепло привітали присутніх і шановні гості: депутат Дніпропетровської міської ради О. О. Степанян, Голова Бабушкінської районної організації ветеранів Афганіс-тану С.М. Акопян, депутат Бабушкінської райради С.В. Хрущ.

«СПРАВЖНЯ ЖІНКА увібрала в себе і риси доброї, мудрої бабусі, розум і жіночність Душі і Тіла кращої половини світу, красу і цнотливість дівчини, щирість і енергію дівчинки. Наш святковий концерт все це покаже своїми теплими, радісними, щири-ми номерами» – розпочала дійство ведуча заходу – культорганізатор терцентру Оле-на Швець-Васіна.

Ніжні троянди від ветеранів на чолі з Тамарою Бобко та Олександром Янков-ським отримали: керівництво терцентру – директор Н.В. Біневська, заст.директора О.М.Дяченко, працівники відділення адаптації – зав. відділенням адаптації Л.А. Фоменко, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності О.І. Швець-Васіна, медсест-ра Т.В. Васильєва і шановна гостя О.О.Степанян. А представники чоловічої статі ветеранів – Елеонор Штайнц і Олександр Янковський – поетично привітали всіх при-сутніх жінок. 

В святковому концерті прозвучали пісні:
«Чом ти не прийшов», «Бабине літо», переробка пісні О.Мітяєва «Як здорово…», пере-робка пісні А.Лєпіна «Добрий настрій»  у виконанні тріо Катерини Мавдюк, Раїси Ка-рпової і Антоніни Коваленко; Ганни Колодки; Олександра Янковського; Тамари Боб-ко і Тамари Дорофеєвої (відповідно).

Вірші про кохання «В стилі життя» Тетяни Валової прочитала Валентина Чел-накова, а жарти – «Як бачать жінки чоловіків», «Монолог жінки», «Півник на курорті»,  «На базарі», анекдоти про жінок – Елеонор Штайнц, Ганна Колодка, Тамара Дорофе-єва, Раїса Карпова, Тамара Бобко та Марія Репалова (відповідно).

Гостям і присутнім особливо сподобалися: сценка «Про жінок на Тополях» у виконанні Елеонора Штайнца, Валентини Челнакової, Тамари Дорофеєвої, Зінаїди Грицюк, Олександра Янковського та жартівливі ігри ведучої.

Насамкінець ансамбль «Рябинушка» і весь зал заспівали пісні І.Дунаєвського 
«Серце» та «А ну-ка, дівчата!».

На благодійне чаювання, яке приготували шановні гості, ветеранів супроводи-ли рядки вітання:

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!

02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (13)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (11) 02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (10)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (8)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (6)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (4)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (3)02.03.16 Міжнар.день прав жінок і миру (14)

Тамара Бобко,
заст. голови суспільної ради відділення 
СПА територіального центру 
соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)
 Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради